Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy állítsam le finoman a...

Hogy állítsam le finoman a munkatársam, hogy ne foglalkozzon a ruháimmal?

Figyelt kérdés

Sokszor szól a ruháim miatt:

-kilátszik a bokád, miért nincs rajtad zokni

-Póólóóban vagy???? (26 fokban..)

Ilyeneket.

Hogy adnád finoman a tudtára, hogy ne mondjon ilyenekt?


2017. ápr. 30. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg neki, hogy előbb a tükörbe nézzen bele, aztán adjon neked az öltözködéseddel kapcsolatban tanácsokat.
2017. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Nekem is ezt csinálta munkatársam. Ő olyan nő volt, aki párducmintás feszes felsőt húzott fel, amikor 90 kiló volt, és a haja az a tipikusan rondán, szalma állagúra szőkített volt, bilifazonra nyírva. De közben folyamatosan kuncogott mások kinézetén.

Én a kezdetektől ignoráltam a csipkelődését. Tehát beszólt, és én rá sem néztem, hanem hirtelen feltettem valami munkával kapcsolatos kérdést. Aztán abbahagyta...

2017. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
75%

Egyszerűen ignorálnám.


Vagy visszakérdeznék mindig, hogy zavar?

Igen...akkor jó, azért csinálom.

Nem...akkor jó.

2017. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Annak idején akciósan vettem két Puma cipőt, kihagyhatatlan ajánlat volt. A kolléganőm, de csak az a 1, - mert ő volt az egyetlen, aki nem dolgozott - , kiszúrta, hogy már megint másik Puma cipőd van... Más kérdés, hogy turiból is vehettem volna, de nem magyarázkodtam, úgy voltam vele, hagyj csámcsogjon.
2017. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
én irodában dolgozom, nő vagyok, kb mindennap ugyanabban megyek dolgozni (fekete póló, farmer, pulóver - tök ugyanolyanok, mert ami jó rám, abból veszek 2-5 darabot is akár) és mindenki leszarja, mert én sem csinálok belőle ügyet
2017. máj. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Metionin ***** válasza:
67%

Nálunk diákmelóban van egy csaj, valami eszméletlen. Random odamegy emberekhez (függetlenül attól, hogy dolgozó vagy diák) és közli, hogy "híztál" "fogytál" "neked ez a haj/ruha nem áll jól", illetve kérdéseket tesz föl: "te hány kiló vagy?" "te sosem hordasz magassarkút?" stb. Ő az a típus, aki kiöltözik csak azért, hogy felüljön a buszra és bejöjjön melóba, majd a csini cuccban végigvonul- az öltözőig, ahol fitness lady ruhába bújik (egyébként jócskán van rajta felesleg) majd munka végeztével ugyanez fordítva. Rendesen élvezi, amikor valami olyan kérdést tesz fel, ami rosszul esik a kérdezettnek, pl. "te nem gondoltál még arra hogy fogszabályzót hordj?". Tőlem kérdezte már többek között, hogy miért nem szolizok, közölte velem, hogy a hajszínem nem áll jól mert úgy nézek ki mint gey hulla, valamint közölte, hogy igénytelen vagyok, mert nem szedem a szemöldököm. Úgy egy hónapig próbálkozott, hogy megsértsen vagy felbosszantson, de mivel mindig elintéztem egy "aha, tényleg" szintű válasszal, abbahagyta. Akik viszont láthatóan magukra veszik és elszégyellik magukat, azokat még most is zaklatja a hülyeségeivel.

A tanulság tehát az, hogy egy rövid válasszal el kell intézni (aha, nemmondod, igen így szoktam, mert zavar?, közöd?), majd otthagyni a francba. Majd megunja.

2017. máj. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszusom, utolsó, ezt a csajt hogy nem rúgták még ki? Vagy ami még inkább rejtély számomra, hogy nem verte még senki se pofán? :D Az ilyeneket szerintem nem úgy kell lerendezni, hogy úgy teszel, mintha nem érdekelnének, hanem egyszer valakinek jól meg kéne tépnie, hogy soha többé ne jusson eszébe ilyesmi.
2017. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi van, ha egyszerűen nem reagálsz semmit? Előbb- utóbb, csak megunja. Ha meg nem, kritizáld az ő ruháját, bármi legyen is rajta.
2017. máj. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#6: Hát, ez nem semmi, bár ha túlsúlyos, mint írod, adott a visszavágási lehetőség.
2017. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!