Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem kedvel a főnököm mi...

Miért nem kedvel a főnököm mi a baja és miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés

Ennél a szaros munkahelynél először dolgoztam 1 évet, a legjobb dolgozók között voltam( és elég nagy gyakorlat kell magához a munkához és nehéz is) tényleg a többi melós egy analfabéta volt hozzám képest , de ennek soha nem adtam hangot,nem kertem béremelést,nem beszélek úgy igazán senkivel mert mindenki csak kihasználná az erőmet stb, nem kerek soha senkitől segítséget csöndben teljesen önállóan dolgozok, gyorsan.


Majd elküldtek azzal az indokkal hogy a munkám jó de nem megfelelően állok a munkához először el is hittem.


Majd ezután felvettek megint (ami elég vicces) ha tényleg szarul dolgozok, és most is ugyan így dolgozok kussban nem nyalizok senkinek semmi..ha nem tetszik valaki dumája most már elküldöm a p...ba, de a főnökséggel egyáltalán nem beszélek, nem is akarok utálom őket.

Továbbra sem bírnak hiába dolgozom jelenleg a legjobban az emberek közül, hiába csinálok meg mindent akkor sem.


Elég jól keresek, de eszükbe nem jutna megemelni a béremet amíg konkrét balfa..knak már megemelték.


Kerülnek pedig nem vagyok büdös sem ,csúnya.


Sokszor azt érzem hogy megint ki akarnak rúgni ok nélkül. Már mindenki hülyének nézi őket a cégnél , hogy ezt csináljak velem.


Miért zavarom őket ennyire ??


2017. jún. 7. 20:13
 1/8 A kérdező kommentje:
24f
2017. jún. 7. 20:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy jó vagy szakmailag még nem biztos, hogy emberileg is jól kijönnek veled. Ahogy kivettem a szavaidból, te direkt nem szólsz senkihez. Talán ez fura a munkahelyen a többieknek is és a főnökség is látja, hogy nem illeszkedtél be.
2017. jún. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a "bombanős" ugye? :D
2017. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

az van, hogy a munkahelyen töltjük életünk nagyobbik felét. Szeretnénk ott jól érezni magunkat, ami azt jelenti, hogy kedves, barátkozós emberekkel szeretnénk körbevenni magunkat. Fontos a csapat.

Az, hogy te konkrétan hogy dolgozol, főleg a tulajdonosnak meg a nagyobb főnököknek fontos, mert ők nézik a számokat, de ők is csak átlagban, nem személyre lebontva. A többiek, közvetlen kollégák pedig lexarják, hogy hogy dolgozol, nem nekik termelsz.

A fizetésemelésről: aki nem kér, nem nyavalyog, annak nem adnak. Amint látod.

Ha jól dolgozol, és elismerést akarsz, akkor kezdd el reklámozni magad. Ez így működik!

2017. jún. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

vannak ilyen cégek.

sza-ér-húgyért ott dolgozik az ember,örül ha letudja a napot,de ez nem elég még a jópofit meg szociális viselkedést is elvárnak.

amúgy én is dolgoztam hasonló helyen fiatalon azért tudom.

nem tetszett nekik,hogy nem igénylem bárki közösségét,mert van csajom,vannak barátaim akik olyanok mint én,van kialakult érdeklődésem és nem igénylek mást,mert a világon semmi hasznom nem származik belőle.

haszon nélkül meg nem érdekel senki új arc.

ezért hamar ki is nőttem,mert én,meg szerintem te is sokkal jobban és hatékonyabban tudunk működni egyedül,vagy hasonszőrűekkel és sokkal több pénzért.

szóval én vállalkoztam és abból élek.

a csúcs az volt,amikor havonta-2 havonta bementem egy nagy monoklival amit edzésen szereztem.

ezek a puhány kö-csögök még jobban kerültek.

egy harcosnak,egy felsőbb rendű embernek mi témája lehetne puhány számára haszontalan senkikkel?

az oroszlán sem áll le dumálgatni a báránnyal,hanem megeszi ha éhes.

ami a különbség hogy ez a téma téged izgat,engem meg nem izgatott,mert tudtam éreztem,hogy több vagyok ennél.

2017. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Igen, egy jó nagy paraszt vagy előző. Nem vagy valaki, ezt el lehet felejteni végre. Egy kis puhapccs vagy, semmi több! Aki itt verdesi a nyálát mindenkire. Pontosítok. Egy agresszív, szar alak, aki még nem került sajnos az én kezem közé.
2017. jún. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Sok helyen pedig, inkább az ilyen alkalmazottakat szeretik a főnökök. Aki jól megcsinálja a munkáját és ennyi. Persze, máshol meg ez "kevés" és elvárnák, hogy "nyalizz", vagy épp "jelents" a munkatársaidról. De az is zavarhat egy főnököt, ha esetleg a beosztottja jobban érti, átlátja a dolgokat a munkahelyen, mint ő, stb, stb.
2017. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy általad írt dologra felfigyeltem:


Azt írtad, hogy a főnökséggel nem beszélsz csúnyán, illetve nem is akarsz, mert UTÁLOD.

Tisztelettel megkérlek, gondolkozz el azon, hogy ha Te főnök lennél és azt éreznéd, látnád, tapasztalnád, raknád össze egy alkalmazottad személyes megnyilvánulásaiból, hogy utál Téged - és úgy általában mindenkit, aki Veled egy súlycsoportban van, - akkor Te hogyan viszonyulnál az érintett személyhez?

Havonta bombáznád fizetésemelési, magasabb pozícióba helyezési ajánlatokkal?


Az, hogy teszel néha egy-egy emberinek kinéző, csapatszellemhez igazodást sugalló gesztust, emberként beszélsz egy-két kollégáddal - vagy uram bocsásd meg, esetleg magával az egyik-másik főnököddel - néhány mondatot, az nálad nyílegyenesen a "nyalizás" kategóriát képviseli?


Saját magadat zárod ki a lehetőségekből a viselkedéseddel!

2017-et írunk, - már régóta nem játszanak a pályán "magányos hősök", s ha játszanak is, a lőtéri kutya helyettese nem figyel rájuk.


Egy magának való, együgyű embert látnak Benned, akire rá lehet gyújtani a házat, akkor is gépiesen teszi a neki fontos dolgait. Többek között ezért kerülnek, - mert olyan embernek skatulyáztak be, akihez nincs értelme emberi handon szólni!


Kérlek, gondolkozz el ezeken - abban a tudatban, hogy eszem ágában sincs megbántani, pusztán a szemeidet szerettem volna felnyitni!

2017. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!