Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy engem soha...

Miért van az hogy engem soha senki nem kedvel?

Figyelt kérdés

Bármit csinálok, mindig az a vége h kinevetnek,meg piszkálnak. Hiába vagyok az elején kedves az emberekkel valamiért minden kapcsolatom kudarcba fullad. Munkahelyen, vagy ismerősöknél. Nincsenek barátaim. Az iskolától kezdve ez volt.

Ez valami átok? Nem értem miért van ez. Vag Isten már ezt a sorsot szánta nekem? Nem tudok mit tenni, ha változtatnék a külsőmön sztem akkor is így állnának hozzám,és akkor keresnének mást amit cikizhetnének rajtam.

Más nők nagyképüek, a pasiknak rázzák magukat,és meg Betti a csunya lány szerepét tölthetem csak be.

Már kezdek beletörödni/belefáradni,h ennyi az életem és bárhova mennék ezután is utálnának mindenütt,mert akárhány helyen voltam mindig ugyanez volt. Szóval nem hiszem h a környezet a hibás, biztos velem van a baj. Megkérdezni nem tudom h mi a baj, ugyhogy ezt ne is irjátok válasznak, nem taglalom..

Van más is ilyen helyzetben,vagy csak én vagyok ilyen pancser?



2017. máj. 6. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Ronda vagy? Vagy szép? Képet.
2017. máj. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Én férfiként voltam hasonló helyzetben. Úgy tapasztaltam, hogy ez magyar mentalitás. A külföldön töltött 9 évem alatt nem volt részem ilyen irányú piszkálódásban.
2017. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem küldök képet de nem vagyok szép. De nem is tartom magam a legrondábbnak.
2017. máj. 6. 07:27
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
A külsőddel lehet a baj, de nem azzal, hogy csúnya vagy. Csak vegyél vissza a sminkből, feltűnő cuccokból.
2017. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Fulár ***** válasza:
100%

Sajnos az túl sokat nem változtat a helyzeten,de hidd el ezzel nem vagy egyedül!Egy ilyen helyzetben képtelenség objektiven állást foglalni,hiszen nem ismerlek személyesen.Nem tudom,hogy milyen ember vagy.Ezt most véleltlenül sem vedd magadra de vannak.olyan emberek is a világon akik rettenetesen idegesítőek és ezt nem is tudják magukról.Észre sem veszik.De én megelőlegezem a bizalmat és már látatlanban is kedvellek!

A külsőségekrőlnmég annyit,hogy van egy hölgy ismerősöm aki szegény borzasztóan csúnya.Ezt ő is tudja magáról.De hihetetlenűl kedves és életvidám lány.Árad belőle valami pozitív energia.És őt is nagyon kedvelem.Tehát ha valaki a külsôségei miatt nem kedvel valakit akkor az egy....ezt nem tudom leírni mert letíltanának miatta! :)

2017. máj. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
A szép nőknek kinyalják a feneküket, ha bunkók is. A rondák meg hiába kedvesek. Ez így van a férfiaknál is. Egy magas izmos jóvágású lehet bunkó, de egy szeplős szemüveges hiába csupa jóindulat.
2017. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
"ha változtatnék a külsőmön" - Ha ez felmerül benned, akkor lehet, hogy épp a külsőddel riasztod el azokat, akikkel jól szeretnél kijönni.
2017. máj. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
"akkor keresnének mást amit cikizhetnének rajtam" - Az ilyenekkel ne foglalkozz!
2017. máj. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kuseje miatt veti ki a tarsadalom az embereket hanem a tekintely hianya miatt


Pl ha az apád lenne az igazgato, egybol mindenki kedvelne...

Vagy pl a nagypofáju pletykas ronda emberekkel is mindenki joban akar lenni, nehogy őt pletykálja ki másnap


A habitus a nem mindegy.

A sarikbanülő nyuszikat kicsinálják

2017. máj. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es! Nem sminkelek, nem is lehetne a munkahelyen de nem is akarok. Persze akik piszkálnak azok smineklik magukat ők már régebbi dolgozok.


Fulárnak köszönöm h kedvel, de ez van,h az elején megkedvelnek az emberek aztán megutálnak,de nem tudom miért. pedig évek óta igy van, suli óta..

Hiába probálok kedves lenni,beszélgetni az elején utána nem tudom mi történik,és elfordulnak tőlem.


6-OSNAK NAGYON IGAZA VAN!! oTT IS VANNAK SZÉP NŐK,SŐT BUNKÓK. AKKOR ŐK MIÉRT ÉRVÉNYESÜLNEK????? MERT SZÉP AZ ARCUK, TISZTA, SZEPLÖTLEN, VÉKONYAK, ÉS NAGY A MELLÜK.

RÁZZÁK MAGUKAT, MERT TETSZENI AKARNAK A FÉRFI DOLGOZOKNAK. UTÁLOM AZ ILYEN RIHERONGYOKAT!

bezzeg én önmagam adom, nem érdekel ha nem vagyok tul nőies,és a pasik havernak tekintenek. jobban szeretek velük barátkozni,mert ők nem támadnak ugy hátba,nem rosszindulatuak.


9-es nek is baromira igaza van visszahuzodo szerény vagyok,nem szeretek visszaszolni,nem vagyok az a tipus. inkább cselekednék ha ugy van,de arra se lenne erőm,mert megbénit ez a megalázás. ugyhogy nem is tudnék visszaütni.


SEgítsetek h mit tegyek h ne kelljen folyton menekülnöm ez elől a helyzet elől.

2017. máj. 6. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!