Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért vehették le az álláshird...

Miért vehették le az álláshirdetést 2 héttel az interjú előtt?

Figyelt kérdés
A párom szabadúszóként dolgozna, beadta egy helyre, ahonnan vissza is hívták. 3 héttel előre kapott időpontot, nem ő választott ilyen későit. Viszont nemrég, 1,5-2 héttel az interjú előtt azt vettük észre, hogy az állás eltűnt a weboldalukról és már más állás van kinn. Mitől lehet ez? Feleslegesen fog bemenni vajon? Betöltötték az állást már időközben?
2017. jún. 8. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Na ez is egy munkanelkulivel joyy ossze, en meg rendes dolgozo ferfi nem talalok part.
2017. jún. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok jelentkező volt, ezért már nem hirdetik szerintem. Nem hiszem, hogy már betöltötték és nem mondják le az időpontot, azt elég furcsa lenne.
2017. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Programozói állás, kétlem, hogy olyan rengeteg jelentkező lenne, pláne részmunkaidőre, pontosabban alvállalkozói munka heti pár órában, projektalapon. Azért az ilyenért nem kapkodnak annyira. Párom is csak a fix állása mellett csinálná.
2017. jún. 8. 09:49
 4/12 anonim ***** válasza:
Elég, ha van 5-6 potenciális jelölt, közülük már tud a cég választani. Nem kell előre temetni a lehetőséget, nyugi. :)
2017. jún. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet hogy csak lejárt a hirdetés.


Ha nem találnak megfelelő embert újra felkerül.


Lehet 3-4 nap és újra fennt lesz.

2017. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, már találtak olyat, aki alkalmas lehet rá. A többséget még meghallgatják, aztán a legalkalmasabbat kiválasztják.
2017. jún. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ilyen állásért nagyon is kapkodnak.
2017. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Heti pár órás "fusiért" elég sok lehet a jelentkező, azokra nem csak már dolgozó emberek, hanem egyetemisták is szóba jöhetnek.
2017. jún. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezze meg, hogy aktuális-e még az interjú.

Velem már volt úgy, hogy elfelejtettek szólni hogy idő közben vettek fel valakit, és teljesen feleslegesen utaztam be.

2017. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Programozóból Dunát lehet rekeszteni, vállalkozóként is, rész munkaidőre is. Nagyon sokan csinálják feketén is. Nem tudom hol élsz, hogy azt gondolod nem kapkodnak ilyen állásért.
2017. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!