Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek jelent valamit,...

Szerintetek jelent valamit, hogy az interjú után 3-4 nappal feltették azt az álláshirdetést amire én jelentkeztem?

Figyelt kérdés

Kedden voltam egy interjún, 3 körös. Az első körben voltam, kb 1 óráig tartott életem első interjúja. Eléggé paráztam, h na most mi lesz. Az angol lehet elvitte kicsit, de mondta a HR-es,h nem volt vészes és megkérdezte,h érdekel-e a dolog,h elmesélje,h miről is lenne szó. Mondtam,ha úgy látja, akkor igen, engem érdekelne! Így is tett. Majd mikor vége lett mondta,h keresni fog akkor is ha nemleges lesz a válasz. Pénteken észrevettem viszont, hogy amire jelentkeztem állás újra felett téve.


Ez lehet gondolom attól, hogy akiket meghallgattak nem voltak nekik elég jók vagy aki megbízta cég a fejvadászokat megmondták nekik,h 40 embert meg kell hallgatni!


Szerintetek?


2016. szept. 24. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magamból indulok ki. Amikor én tettem fel hirdetéseket, gyakran még akkor is fenn volt (és megújítottuk), amikor már dolgozott az új alkalmazott. Soha nem lehet tudni, hogy látómezőbe kerül egy ideálisabb, vagy aki fel lett véve, róla derül ki, hogy mégse az igazi, vagy nem is akarja csinálni. Igaz, nálunk úgy volt, hogy egyetlen nap se eshetett ki emberben, talán emiatt is nagy a fluktuáció ilyen területen (vendéglátó). Ha az egyik befejezi, áll be a másik rögtön, nincs kecmec. Szóval az élő, és/vagy megújított hirdetés lehet biztonsági tartalék is, hogy lehessen hova nyúlni.
2016. szept. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel meg nem volt elég jelentkező így hirdetnek tovább. Ha ki van adva hány embert kell meghallgatni akkor úgy fogjak csinálni és, ha mindekit meghallgattak utána értesítenek mindenkit. Ezzel nincs semmi gond és nem kell semmilyen következtetést levonni belőle meg. Ettől függetlenül érdemes több lábon állni és nézni meg tovább, hogy te válogass és ne téged válasszanak. :)
2016. szept. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha profession-on láttad, akkor semmit nem jelent, nyugi. Sokszor a cégek nem maguktól hirdetik meg újra, hanem maga a közvetítő, ebből már nem egyszer volt probléma ismerőseim körében is. (Pl frissen meghirdetve(újra), miközben a cég oldalán már lejárt a kiválasztási határidő és nem is tudtak róla)
2016. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infókat, megnyugodtam. Nagyon tetszene ez a hely, és bízok benne kicsit. Keresgélek még állásokat, és bizakodom!


Azt mondták, hogy a héten vagy következő (09.25) felhívnak!

2016. szept. 25. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!