Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Első állás interjú?

Első állás interjú?

Figyelt kérdés
Ez lesz életem első interjúja és nem igazán tudom hogyan kéne viselkednem. Az önnéletrajzomat korábban elküldtem nekik és ma hívtak fel, hogy pénteken menjek be. Az önnéletrajzomban megemlítettem az angol nyelvtudásom, de maga az álláshoz nem kértek nyelvtudást, van esélye hogy angolul is beszélnek majd velem?

2017. ápr. 19. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:
nem
2017. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak legyél magabiztos! :) Menni fog,hidd el!
2017. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha félsz az már rég nemjó.Ha megvan a tudásod akkor nem félsz mert ha egy helyen nem vesznek fel akkor lesz másik...vagy nincs meg a tudásod?És ezt hogy fogod takargatni?Úgyis kiderül ha nincs.Ha meg van, akkor nyugodtan mész be és válaszolsz az összes kérdésre,úgy, hogy nem kell a válaszaidat gyakorolnod, mert tudni fogod.
2017. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!