Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az igaz lehet...

Szerintetek az igaz lehet hogy az komolyabb cég amelyiknek legalább egy internetes oldala van? Többit alább.

Figyelt kérdés
Szoktam néha állást keresni. Az igaz lehet hogy komolyabb az a cég amelyiknek van weboldala, email címmel és telefonszámmal? Vannak cégek amelyik persze benne van a cégtárban, de nincs honlap, nincs egy email cím, munkatársak, legalább a vezetők leírva, nincs egy telefonszám. Ilyen helyre jobb nem menni, vagy lényegtelen? Vélemények?
2017. jún. 10. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ. Az tény, hogy manapság már egyre több cég megy fel az internetre, de ha már fent vannak, nem mindegy, milyen minőségű a webes jelenlétük, illetve attól még lehet jó egy cég, hogy nincsenek fent saját weboldallal, mert nem biztos, hogy szükségük van rá.


Pl. ismerek egy jó éttermet, a munkahelyemre onnan rendeljük az ebédet, az ár megfizethető, és az adagok többnyire bőségesek, jól lehet vele lakni. Nincs saját weboldaluk, egy piac weboldalán reklámozzák őket, mert a piac közvetlen szomszédságában vannak, és facebook oldaluk van, de kb. ennyi, ott is a passzívabbak közé tartoznak.

2017. jún. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%
Dolgoztam olyan cégnél, aminek nem volt weboldala. Hát, nem a legjobb volt. Megkönnyítette volna a munkámat, ha tudom mondani, hogy van weboldal, nemcsak a prospektusokat tudtam volna mutogatni, amit elhordtak már februárban, az év nagy részében meg csak a helyszínen tekinthették meg az ügyfelek. Ha nincs erre keret, akkor az eléggé gáz cég. Persze egy festőnek vagy egyéb szerelőnek nem kell, de egy cégnek, ami kettőnél több embert foglalkoztat, már illene, hogy legyen honlapja.
2017. jún. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Általában a kisebb egyéni vállalkozásoknak nincs saját weblapja.


Én cégem generálkivitelező cég, alap dolog hogy van egy honlap ahol utánunk tudnak nézni, fent vannak a referenciák, kapcsolati adatok.

2017. jún. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!