Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni azzal a...

Mit lehet kezdeni azzal a céggel amelyiknek egyik alkalmazott sem jó?

Figyelt kérdés
Felvettek egy céghez, mint beosztott. Pár hónap múlva kirúgtak, szerintük nem felelek meg, Ok. Felvettek helyettem egy nőcit, aki mellesleg ugyanazon az egyetemen végzett, de erre őt is kirúgják pár hónap múlva. Én azért nem mennék vissza ehhez a céghez akár más osztályra, mert ez egy lehetetlen cég. Vélemények? Mi lesz az ilyen céggel? Meg fog szűnni?
2017. febr. 6. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:

a cég vagy arra játszik, hogy felvegye az álláshirdetés után járó támogatást, vagy arra, hogy hosszú távon ne kelljen bizonyos dolgokat kicsengetni. értsd ez alatt, hogy pl a próbaidő alatt nem kell cafeteria. gondolom nem olyan bonyolult a meló, ezért megéri nekik 3 havonta ú embert betanítani. az ilyen cégeket messze el kell kerülni, csak az önbizalmát rombolja az embernek, tudom, mert én is voltam így... :/ nagyon padlóra tudja vágni az embert

28/N

2017. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Az ilyen munkahelyeket jobb elkerulni! Inkabb keress mast. Rengeteg ceg csak rombolja az ember onbizalmat amelyik pedig nem azt amikor megszokod akkor kezdik el a szekalast! Velemenyem szerint kell dolgozni mint a hulye latszat semmi nincs viszont a stressz az maximalis.
2017. febr. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ja ezek valamire játszanak, az ilyen cég egy daráló.
2017. febr. 6. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!