Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudjak újra közel...

Hogyan tudjak újra közel engedni valakit magamhoz?

Figyelt kérdés
Az első komoly kapcsolatom 4 évig tartott . Kiderült mikor 2 éve voltunk együtt megcsalt az úgymond " legjobb barátnőmmel" . 4 év után szakítottam vele , nem tudtam megbocsájtani neki , tönkretettem magam , emésztett az egész . Azóta 1,5 év elmúlt , ismerkedek más férfiakkal , de senkit sem tudok magamhoz közel engedni , pedig hiányzik valakinek a közelsége , szeretete . Hogyan lehet ezt a gátlást feloldani? Tapasztalatok?
2017. jún. 11. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs erre bevalt technika, egyszeruen csak ujra nyitnod kell masok fele. Tok mindegy, hogy csurod csavarod akkor is atvagnak a patkanyok. Ott a legjobb baratnod esete. Siman kiprobalta a parodat pedig gondolom nem 3 hete ismerted. Vagy a parod aki egy hosszu kapcsolatot dobott el egy kosza numeraert. Barmikor megismetlodhet, de nem szabad ezen fennakadni. Lehet, hogy a kovetkezo pali eleted szerelme. Vagy csak egy jo alkalmi aki kicsit kijjebb huz a godorbol. A lenyeg, hogy nyiss aztan kiderul.
2017. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!