Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok a Spar-ról mint...

Mit gondoltok a Spar-ról mint munkahelyről? Egy hete kezdtem, de úgy nézem nagy a fluktuáció, és nehezen tudok megfeleni az elvárásoknak. Pedig hajtok ezerrel. A munkában, és nem másban.

Figyelt kérdés
Olyan vélemény is érdekelne, aki otthagyta, és az is aki kitartott.Fizu?Az mondjuk érdekes hogy bankszámlaszámot nem kértek mikor jelentkeztem.

2017. jún. 15. 00:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Enni nincs időm, 15 perc, és ez gáz...
2017. jún. 15. 00:11
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Szakmai gyakorlaton voltam az egyik Intersparban, nincsenek jó tapasztalataim.

Nem is voltam ott sokáig. :)

Pár nappal a kilépésem előtt hagyta ott a teljes raktári személyzet a boltot, nem tudom hogy bírták utána a többiek... :D

Az utalásról kapott sms értesítőt megmutatta még az egyik raktáros, hát botrány. Ha ez nem lenne elég, folyamatosan bsztatta őket mindenki. Teljes mértékben megértem, hogy felmondtak.

2017. jún. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Én lehúztam egy nyarat a egy budapesti sparban. Hallod, botrányos. :D Tejosztályon voltam, rendszeres volt a penész a hűtőben (amit of course nekem kellett lesikálni, mert NEM volt takarító személyzet), egyszer a hosszúhétvége után megbuggyant a mozzarella, mert le volt kapcsolva a hűtő, alatta habzó zöld folyadék... :O Az egyik műszakvezető szerint félig csukott ajtónál kellet volna pakolni, a másik szerint nyitottnál. Nem használhattam a kütyüt leárazni a közeli szavisokat, mert hogy diák vagyok, de a munkatársam, aki 28 címke helyett 280-at nyomtatott és rendszeresen elrontotta, ő igen, mert teljes állásban dolgozott. Mondjuk mindenbe belekötöttek, de hát a Sparról van szó. Ennél még a CBA is jobb volt. :D

Sose volt árukészlet, csak abból, ami nem kellett, de abból rengeteg... :D Emellett olyan kupi és dzsuva volt a tejhűtőben, hogy amikor megmutattam képen apunak, aki dolgozott kereskedelemben ~20 évet, konkrétan sokkot kapott. :D És a legszebb, hogy hiába mondtam a kollégáknak, hogy alakítsunk ki egy rendszert, hogy egyik polcon a túrók, másikon a joghurtok, stb, meg FIFO-elv szerint legyenek a cuccok (miután találtam a hűtő legmélyén egy három (!) hete lejárt karton pudingot), fel se fogták, miért lenne ez szükséges...

2017. jún. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Hub+zmeg :D #3 miér nem hívtad rájuk az antsz-t? Anyám penész talált a túró rudiban, aminek még jó volt a szavatossága. A blokk mrgvan, de remélem lefényképezte a rudit mert marha vicces lesz az is :D
2017. jún. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
És akkor a gyatra fizetések mellett, csodálkoznak hogy miért van fluktuáció meg miért nem maradnak meg az embereken ezeken a helyeken. :)
2017. jún. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyonőrként voltam a Spar-ban egy rövid ideig. A dolgozók kétszínűek voltak, mindenki mindenkit utált, kipletykálták egymást. Már az első napomon elmondtak mindenkiről mindent.

Takarító, árufeltöltő nincs, nekem kellett volna ezeket a feladatokat ellátni. Mondtam nekik hogy kösz, nem. Nem erre vettek fel. Nem tetszett nekik.

Nyitástól zárásig voltam. Szünet állítólag nem volt, leülni, enni nem lehetett volna. Én mondjuk leszrtam őket.

Kb 1 hetet voltam, utána találtam jobbat.

A fizu kevés, a dolgozóké is.

2017. jún. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Csabeszmester ***** válasza:
58%
A Spar mint munkahely?? Egy rakat kaki finoman fogalmazva. Volt szerencsém bekerülni egy frissen nyíló üzletük kezdőcsapatába jó 5-6 évvel ezelőtt. Szakeladóként vettek fel csemegepultba,de azzal a kikötéssel hogy legyek hentes is..noha arról papírom nem volt,de megkövetelték a szakmai dolgokat abból is. Valamint legyek árufeltöltő,áruházi takarító és wc-pucoló is. Folyton a wc-pucolás és a pult között kellett rohangálni,meg segítsek be a pékeknek meg majd üljek be kasszázni is hipi-hopi....Persze 1 ember fizujáért végezzek 4 teljesen különböző pozíciót teljesen hibamentesen. Na ez senkinek nem ment persze és a "vezetőség" elkezdte osztogatni a fegyelmiket meg a fizumegvonásokat és a napi szintű ocsmány beszédet....1,5 hónapot húztam ki aztán egy beszólásom után 3 percem maradt hogy kiürítsem az öltözőszekrényemet hahaha....hihetetlen módon megkönnyebbültem mikor kiléptem onnan. Szerintem a Coop-pal jobban jársz,nyugisabb meg emberbarátabb a cég felépítése..a fizu meg lassan kb ugyanannyi. :D
2017. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na!Szóval ma megtudtam, hogy ki akarnak útálni innen.Meghallottam egy beszélgetésből..Idézem: Ha magától nem megy el, akkor majd teszünk róla...!" Nem tudom meglépni a mércéjüket.Vagy az alá süllyedni.Majd meglátom holnap mi lesz.Első naptól kezdve ezt éreztem,hogy van.Itt csak a hasonszőrüek maradnak meg.. Úgy látom..
2017. jún. 15. 22:47
 9/11 anonim ***** válasza:

Sok Spar üzlet van, ezért nem korrekt általánosítani!

Nem mindenhol penészes a hűtő, nem mindenhol utálják egymást a dolgozók.

Azt se lehet ilyen kategorikusan kijelenteni, hogy a Coop-al jobban jársz. Nálunk a szomszéd Coop egy koszos undorító borzalom, és az alapján se lehet általánosítani.

2017. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Csabeszmester ***** válasza:
24%
Ez nem általánosítás...ezek tapasztalatok.:)Ugyanis a kérdező olyanoktól kért véleményt akik otthagyták a nevezett multit vagy pedig kitartottak ott a végsőkig. Szolnok megyében a kereskedelmi multiknál kb. ugyanaz a helyzet cégnévtől függetlenül...folyton cserélődő munkatársak,gyatra fizetések,irreális elvárások. Kivétel mindíg van de jobban az szembetűnő amit a többség lát,tapasztal. :)
2017. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!