Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ezzel hol, milyen munkakörbe...

Ezzel hol, milyen munkakörbe tudnék jelentkezni, ill. állást találni? ( huszonéves vagyok)

Figyelt kérdés

-idegenforgalmi szakmenedzser (felsőfokú OKJ szakképzés)

-B2 jogosítvány

-Országos esszéíró tanulmányi verseny , benn az első 10-ben

-teológiai diploma

-nyelvvizsgám nincs, diszlexiás vagyok, felmentettek alóla

-3 év munkatapasztalat ideiglenes munkakörökben


2017. jún. 15. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi az a B2 jogosítvány?
2017. jún. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

autóra....


az A1-es motoros jogsi...

2017. jún. 15. 23:08
 3/12 anonim ***** válasza:
10%
Magyarul nem értes semmihez, hát így marad a gyár
2017. jún. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Teológia.

Na,az is marha,aki erre diplomát ad.

Áltudomány.

2017. jún. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de így elég alja munkákra számíthatsz.. . max. ha az ideiglenes munkatapasztalatok között van vmi normális, pl. adminisztráció.

De most semmilyen munkaadót nem fog egy percig sem érdekelni, hogy te milyen esszéíró versenyen voltál. Emellett van egy himihumi OKJ-d, egy használhatatlan diplomád és nincs nyelvtudásod... ráadásul diszlexiás is vagy.

2017. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az őszinteséget, de nem a fikázásra, hanem konkrét szakértelemmel rendelkezőknek a véleményére voltam kíváncsi.

nem arra aki nem vállalja, hogy milyen végzettsége van a véleményét leszámítva.


kövezetek meg, de egy kicsit olyan érzésem van, mintha savanyú lenne a szőlő, és ezzel próbálnátok leplezni az irigységet.

Megnyugtatok mindenkit, az én életem sem felhőtlen. Sőt.

2017. jún. 16. 13:31
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de arra nem tudok irigy lenni,hogy elvégeztél egy használhatatlan dolgot.


Teológia.

Egyre kevesebb a vallásos ember.Szerinted az egyház miből él meg?


Nincs azzal gond,ha valaki hívő vagy vallásos,de a szüleidnek fel kellett volna világosítania arról,hogy a 21.században ebből nem nagyon lehet majd megélni.

2017. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én csak reális voltam. Mire lennék irigy? Azt, hogy az sem tudom, az általam elvégzett tanulmányokkal hova tudnék menni? Meg hogy elvégeztem úgy egy egyetemi szakot, hogy azzal még induláskor sem voltam tisztában, hova lehet vele menni? Nem én kérdezgetem a többieket arról, hogy hova tudnak felvenni, hanem te. Nekem van munkám, amiben a magyar átlag fölött keresek.
2017. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy B2 jogosítvány. A1 az van, de van A2 és A korlátlan is, a B-nek nincsenek típusai. [link]


Idegenforgalomban el tudnál helyezkedni, de ahhoz nyelvtudás kellene. Minden idegenforgalommal kapcsolatos hirdetésben kérik a nyelvtudást.

Teológia diploma csak akkor lenne fontos ha papnak mentél volna. De az már eldőlt volna a legátus alatt, hogy hova tesznek, illetve hogy alkalmas vagy-e rá. Oda nem lehet csak úgy pályázni, mint a versenyszférába.

Férfi vagy nő vagy?

Férfiként próbálj meg valami műszaki szakmát letenni annak még van jövője.

Nőként már nehezebb a dolgod.

2017. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Esetleg területi képviselő?
2017. jún. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!