Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért néznek rám megvetően az...

Miért néznek rám megvetően az emberek, a mikor azt mondom hogy szabadúszó akarok lenni (grafika, design, marketing, programozás), nem akarok munkahelyet hosszú távon ahol reggel 8-4ig ott kell rohadnom?

Figyelt kérdés

Miért ítélik el azt, aki szabadúszóként akar dolgozni, hogy szabad és független legyen? Most ezekre hajtok egyetem mellett. Természetesen dolgoztam már hónapokat egy kereskedelmi cégnél, de annyi elég is volt. Kb semmi szabadidőm nem volt, annyiból állt az életem hogye gy cégnek éltem konkrétan, amiből én filléreket kerestem, a főnök meg otthon henyélt, és ha valami bajom volt akkor bele röhögött a pofámba és mondta hogy ne őt hívjam mert neki fogalma sincs mit kell csinálni....

Meg alapból is nem alkalmazott akarok lenni fillérekért egy ratyi cégnél, ahol éppen annyit fizetnek hogy éhen ne dögöljek. Ezerszer jobban fizetnek a freelancer munkák, ill. az internet korában már bárki bármire képes. Most ezen dolgozok ezerrel.

Még is, ha megemlítem valakinek úgy néznek rám mintha egy naplopó utolsó lusta kis genyó lennék, aki el akarja tartatni magát......... Miért ilyen megvetőek ezzel az emberek? Nem mintha érdekelne mások véleménye erről, csak a logikáját nem értem....



2017. jún. 16. 11:58
1 2
 11/13 acelsziv ***** válasza:
91%
Te ne menj el vállalkozni... ahhoz túl hülye vagy.
2017. júl. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
3%

van egy település. van egy boltja egy vállalkozó üzemelteti. az összes ember aki ott lakik melóból él ,qa bból hogy szarért húgyért melózik valakinek., egy boltos van egy db vállalkozó aki meg abból él hogy elad.

az összes melós fényt kap, otthagyja a melóhelyét és boltot nyit. mindenki eladni akar.

csak az a kérdés ki a szranak ad el? kinek és mit?

mert pénze snekinek sincs, melóját mind otthagyta minde vállalkozó lett mind arra ácsingózik hogy jön a vevő és nála költi el a bérét...

de bér az nincs senkinek.... mert mindenki otthagyta a helyét ahol bért kapott és elment vállakozni...


eredmény? katasztrófa... éhhalál mindenkinek... és bizony ha nem akarnak éhen halni vissza kell menniük a szaros kis melójukba és újra 12 órázni szarért húgyért hogy legalább ennivalóra teljen...


hol a hiba a gondolatmenetemben?

hm?

2017. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán ott, hogy nem biztos, hogy csak falubeliek jönnek vásárolni, hanem falun kívülről is. Na meg ki mondta, hogy csak boltos lehet az ember? Képezzék magukat, találják meg, hogy miben jók, és ne csak faluban gondolkozzanak! Bocs, de aki beéri önszántából a robotmelóval, és önként védi is rendszert, az nem százas!
2017. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!