Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek érdemes belevágni,...

Szerintetek érdemes belevágni, vagy hagyjam inkább?

Figyelt kérdés

Augusztusban lesz meg a komplex eladói okj-s vizsgám, ami annyit tesz, hogy bármilyen boltban tudok dolgozni. Fel szeretnék menni a fővárosba a páromhoz, és elkezdeni az életemet végre. Nem akarok tovább anyámon élősködni. Szerintetek van esélyem, hogy felvegyenek dolgozni? Tudom nem számít sokat, de van érettségim is. Érdekel a véleményetek, kérlek írjátok le.

20/L


2017. jún. 17. 09:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy tapasztalatom sajnos nincs.
2017. jún. 17. 10:00
 2/8 anonim ***** válasza:
Érdemes belevágni, max hazamész majd ha nem jön össze...nem Te vagy az első aki megpróbálja a fővárosi életet, és ahogy mostanság nézem elég sok boltba hirdetnek állást. Csak találnál megfelelőt.
2017. jún. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez most megerősített. Itt, ahol lakok, hiába megyeszékhely, nincs lehetőség.
2017. jún. 17. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Elöször keress munkát, és ha találtál valamit, csak akkor költözz a barátodhoz - különben elöfordul, hogy hónapokig a nyakán élsz, neki kell eltartani és az nem túl jó ötlet. Márcsak azért sem, mert ha valamiért nem jöttük ki egymással, akkor ott állsz lakás és munka nélkül.
2017. jún. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy akarok felmenni, hogy már vannak célok, hogy hova tovább. :)
2017. jún. 17. 10:25
 6/8 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen keresnek eladót, így biztos, hogy lesz munkád. Ugyanakkor arra figyelj azért, hogy milyen jellegű árut árulsz és abba gondolj bele, hogy milyen lesz majd ott egy leltár, mennyire aprólékos, mennyire korrekt, stb. Élelmiszerboltban pl. rengeteg az aprólékos termék, így könnyen nem találtok leltárkor ezt vagy azt, viszont pl. egy multihoz azért mennék. Raktáros szakmát viszont szintén nem ajánlom, éppen emiatt.

Olyan boltokban, ahol nagyobb termékeket árultok (pl. ruha, méteráru, konyhai robotgépek, stb.), ott már neked is sokkal könnyebb dolgod lesz majd, főleg ha forgalmas helyen van a bolt.

2017. jún. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Budapesti vagyok, itt tényleg rengeteg eladót keresnek. Gyalog járok a munkahelyemre, 15 perc, és azon a kis útszakaszon szerintem legalább 5 üzlet ajtajára ki van írva, hogy eladót keresnek, és nem túlzok. Rengeteg üzletnél van kiírva, hogy keresnek eladót. Annyi helyen van hiány, hogy sok helyen biztosan szívesnek felvesznek hozzád hasonló fiatal pályakezdőket is. Plázákban is gyakran keresnek, ruhaüzletekbe is, de pl. a Sparokba is folyamatosan, de az utcámban papírboltban, pékségben, kis éjjel-nappaliben is keresnek... csak az én kis utcámban.
2017. jún. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, nagy megerősítés ez nekem. Ment a zöld kéz:)
2017. jún. 19. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!