Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes belevágni és kimenni...

Loldik kérdése:

Érdemes belevágni és kimenni Londonba programozónak[semmi tapasztalattal]? Melyik nyelvet érdemesebb megtanulni? Szlovákiában élek

Figyelt kérdés

2017. jún. 13. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha Londonba mennél, akkor a legjobb, ha kínaiul tanulsz.
2017. jún. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is..
2017. jún. 13. 07:34
 3/4 anonim válasza:
html css php javascript. 1-2 ev alatt megtanulhato
2017. szept. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

1 évvel ezelőtt még azt mondtam volna, hogy természetesen. A brexit eléggé bekavart, és necces, hogy az Egyesült királyság középtávon is jó cél lesz elhúzni, főleg, hogy pont azért léptek ki, mert elegük lett a k-európaiakból. (Élükön a magyarokkal)


Nyelvet tanulj C#ot Kezdő nyelvnek jó, mert tudsz vele deklaratív (tovább : c, Mikrokontrollerek), oop (tovább: c++,java), webes (asp.net, tovább: valamelyik divatos js Framework), mobil (xamarin, tovább: java és normális Android fejlesztőkörnyezet), és funkcionális (tovább: haskell, majd msc után mi fejlesztés) paradigmát is csinálni, közben megtanulod a programozás alapjait.


E mellett tanulj meg egy sql dialektust is (mind1, hogy my, t vagy PostgreSQL), mert az iparban sokszorozza a lehetőségeidet, mindegy, hogy milyen irányba indulsz. Minden rendszer mögé kell adatbázis.


Ha a Vasfüggönytől nyugatra akarsz elhelyezkedni, akkor ajánlom valamelyik német ajkú országot (Ausztria, nszk, Hollandia), vagy, ha nem zavar a liberalizmus, akkor valamelyik északi, skandináv országot.


Azzal mindenképpen számolj, hogy bár diploma nélkü is találsz munkát,a diploma javít az esélyeiden.

2017. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!