Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti melyiket választanátok?...

Ti melyiket választanátok? Lenne egy speciális szakmátok ami eleinte alig "termelne" pénzt, vagy elmenni bárminek? Többit alább.

Figyelt kérdés
Mondjuk fiatalok vagytok, és lenne egy speicális szakmátok, amiben elhelyezkedni nehézkes és alig termelne pénzt, vagy vállalkozni benne is nehéz. De ellenben lenne lehetőség elhelyezkedni máshol valamilyen cégnél, és személyes képességeitek révén már kapásból kapnátok egy elég magas fizut, gondtalan élet, nem is kellene megszakadni. Most kapásból azt mondom a hülye is azt mondja a jó pénz nyilván. Vélemények?
2017. jún. 23. 17:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Csillagász szakmára gondolsz kérdező? Bökd ki, hogy mire!
2017. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj légyszi, sok nem általános szakma van, most nem írom le melyik.
2017. jún. 23. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:

Annak az először kevés pénzt termelő speciális szakmának megvan az a veszélye, hogy később is kevés pénzt fog termelni.

Jelentem, akkor a hülyének van igaza, aki inkább a jó pénzt választja.

2017. jún. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja azt elfelejtettem:


Később sincs rá nagyon esély hogy ha eleinte szenved az ember megnyeri a lottó ötöst.


Szóval a kérdéshez hozzátartozik hogy nagyon nem biztos hogy később az a szakma jól jövedelmezne.

2017. jún. 23. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Tehát választanom kell a csóróság és a jólét között?


Mennyi idős vagy kedves kérdező?

2017. jún. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Fiatal még.


De akkor ezek szerint kezd körvonalazódni, mindenki a kapásból jó pénzt választaná, szóval senki sem kockáztatna hogy később több pénze lenne mintha nem építgetné magát ebben a szakmában?

2017. jún. 23. 17:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Van egy ilyen nagyon bölcs mondás, hogy járt utat a járatlanért el ne hagyj!
2017. jún. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De ha mindenki így gondolkodik, akkor senki nem lesz, aki a szakmában dolgozzon és ott bizony munkaerő hiány lesz és akkor kénytelenek lesznek bárkit felvenni.
2017. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én csak arról beszélek ha valakit csuklóból pattintanak le cégek akik ebben a szakmában vannak, hogy biztos nem, de van pár cég aki simán felvesz és még többet ad mint amit kérek, akkor gondolom senki sem szenvedne a többi céggel.
2017. jún. 23. 18:21
 10/10 A kérdező kommentje:

Mondok X összeget, erre a vezető azt mondja legyen a fizetés 2X.


ilyenre gondoltam.

2017. jún. 23. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!