Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgozik valaki külföldiekkel?...

Dolgozik valaki külföldiekkel? Mely ország emberei a legnormálisabbak?

Figyelt kérdés

Olyan cégnél dolgozom, ahol szinte a világból mindenhonnan megfordulnak turisták.

Csak érdekelne, azonos-e a megfigyelés. :)

Illetve kik a legfárasztóbbak?

Vagy ezt így nem lehet egyértelműen kijelenteni.



2017. jún. 26. 07:13
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

nyilván nehéz általánosítani, de nagy vonalakban:

az északiak + német-beneluxok elég hűvösek, ridegek, de engem főleg az extrém precizitásuk idegesít, és ami megdöbbentő, de sokszoros tapasztalat, hogy a svájciak iszonyú parasztok tudnak lenni külföldiekkel szemben (és ráadásul az olasz részről voltak többször, sokan).


Én a délieket tartom a legnormálisabbaknak, kivéve a görögöket, azok nagyon vegyesek, de az olaszok, spanyolok, portugálok jó fejek általában.

2017. jún. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos forrásból tudom, hogy a kanadaiak az egyik legjobb arcok.
2017. jún. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a szarmazas hatarozza meg...pl van olyan nemet kollegam, aki full joarc meg olyan is aki egy budos nagy bunko.
2017. jún. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Svájciak a mi cégünkben tök normálisak, de nincs felesleges pfázás, mint otthon, hanem ha meló van, akkor meló van, pont.

Viszont a túlóra is ritka, ahol én melózok, ott laptop ötkor lecsuk, és go home.

2017. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nekem a Svájciakkal, Amerikaiakkal nincs túl jó tapasztalatom, elég nacionalista egy nép, nagyon lekezelőek, déliek tényleg normálisak, meg a Németek, Belgák, Hollandok, Svédek, Norvégok. :)

Az Angolok elég vadállatok, de jófejek.

Na de a környező országaink eléggé problémásak, de ez köztudott(Szlovákok, Románok, Osztrákok, ahol Magyarok rekedtek, sajnálom azokat, akinek ott kell élni Magyarként)

2017. jún. 26. 09:29
 6/10 anonim ***** válasza:

A ,,magyar" szó kisbetű

... És még Svájcban nacionalisták......

2017. jún. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, bocs, látom, hogy a többi népet is nagybetűvel írtad, vedd semmisnek a kommentem.
2017. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudtam valamit elrontok. :)
2017. jún. 26. 10:48
 9/10 anonim ***** válasza:

-Az indiaiak, pakisztániak nagyon jó munkaerők, igénytelenek, olcsók és kedves emberek.

-A törökök fantasztikusan elbűvölő kereskedők, még azt is megveszi tőlük az ember amire semmi szüksége.

-Az ausztrálok kedves idióták, csak turistaként ismerem őket.

-A svédek, norvégok a legkisebb konfliktustól is összeomlanak, nem bírják a konfrontációt vagy a kritikát.

2017. jún. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát, ha már minden néptől lehet írni jót-rosszat, akkor merész vizekre evezek:

-a zsidók az egyik legrosszabbak. Arrongánsak, büdösek, lekezelőek, stb.

-amerikaiak, ausztrálok, északi népek jófejek, lazák és viccesek

-oroszok iszonyat bunkók, vagyis annak tűnnek, de ha megszólalsz nekik a nyelvükön (mint a franciáknál), akkor kenyérre lehet őket kenni.

-kelet-ázsiaiak: japánok, koreaiak kedvesek és tisztelettudók, de hűvösek

kínaiak nagyon buták és gátlástalanok, de nagyon cukin tudnak vihogni

-vegezetül végére hagytam a legbunkóbb parassztabb kihaénnem népet, a magyart. Ezt nem részletezem.

2017. jún. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!