Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Benzinkúton milyen műszakok...

Benzinkúton milyen műszakok vannak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Konkrétan a Lukoil csoport érdekelne, bár gondolom nagyjából minden cégnél hasonló a beosztás.

Tehát a kérdésem, hogy hogyan vannak beosztva a műszakok, mikor kezdődik és van vége egy adott műszaknak, stb.

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. jún. 27. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Volt egy ismerősöm lukoilon, ott 12 órás műszakok voltak

6-18 és 18-6, de ez pá.r évvel ezelőtt volt

2017. jún. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én dolgoztam 2 napot benzin kúton, igaz én OMV-n de életem legrosszabb munkahelye volt, a gyári szalag munka ahhoz képest egy leányálom... egyébként nekem úgy volt (vagyis lett volna, ha nem rugnak ki 2 nap után mert közlöm h nem pucolom ki más után a sz**ros wct...) hogy 12 órát mész nappal kétszer, 12 órát éjjel kétszer és 4 nap szünet, amit persze mint kiderült nem tartanak be... ja és 12 óra alatt egyszer volt egy negyedórás szünetem, amikor elmehettem enni de 15 perc után már pampogtak h hol vagyok... ja meg kiengedtek wcre ennyi szünet volt azonkívül végig talpon kell lenni, állómunka keményen, ha nincs bent valaki a kúton mehetsz árut feltölteni, cimkézni, wct pucolni, péksütit sütni, szendvicset készíteni meg sikálni mások után a retket mert persze külön takarító az nincsen... legundorítóbb rabszolga munka minimál bérért
2017. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"minimál bérért"


na ne már amit leírtál azért minimálbért adnak??!!


Azt hittem ezért kapsz legalább egy fél millát.

2017. jún. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyébként a váci úton van ez az omv kút a forgách utcai metró megállónál... ne vegyetek péksütit vagy szendvicset mert azzal a sz**ros kézzel fogdossák meg az ottani lányok amivel a wcből súrolták a sz**rt meg a pénz fogosták xD
2017. jún. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bátyám is dolgozott benzin kúton, ő talán egy hónapot is kihúzott ott, ő bent is volt shop eladó, meg kint is kutas, neki 24 órát bent kellett lennie, majd 48 óra pihenő... ez mol kúton volt, persze vele is kimosatták a wct.
2017. jún. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!