Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztatok már benzinkúton,...

Adaline23 kérdése:

Dolgoztatok már benzinkúton, milyen? Shopposként

Figyelt kérdés
Keresgélek egy ideje és eszembe jutott a shoppos állás is, de a hosszú éjszakai műszakok kicsit elriasztanak (12 óra). Ilyenkor egyedül van ott az ember vagy van legalább még egy kolléga? Illetve milyen fizetésre számíthat az ember (pl.: Shellnél) ?

#benzinkút #Shell #shoppos állás
2016. okt. 19. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szar az egész
2016. okt. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

gondolom egész nap jópofizni kell, valaki rendes lesz, valaki bunkó, legtöbben csak fafejjel továbbmennek, neked mindenkinek meg kell felelni.

szerintem mindig ketten vannak, mert a kasszás nem mehet el onnan hogy tankoljon, de a kis vidéki kutaknál mondjuk lehet így, csak ott nem jön ki senki hanem csak a pénztárban van.

2016. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
megyeszékhely belvárosi kútjáról lenne szó. de ott sem maradnék szívesen éjszaka egyedül
2016. okt. 24. 09:47
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én shelles shoppos vagyok, elég nagy forgalmú kúton, megyeszékhelyen. Éjszaka egy lány, egy fiú kint, és este inkább 10ig vannak tankolások, utána max egy-két ember, alkoholért, esetleg szendvicsért jön be. Éjféltől hajnal 4ig, se a fiú nem jöhet be a shopba, és a lány sem mehet ki a shopból. Elmegy az éjszaka gyorsan, takarítani, töltögetni van idő :) Fizum nekem általában megvan a 100k, de a jattot elrakhatjuk, ami kb napi egy ezres. 15napot dolgozok általában a hónapban, ebből 4 éjszakás műszak van. Én nagyon szeretem, lassan két éve nyomom már. :)
2016. okt. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm az értelmes választ:-) kb. benne is van minden, ami érdekelt.:)
2016. okt. 28. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!