Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert kell a gyarakban tesztet...

Miert kell a gyarakban tesztet irni? Miert nem mutassak meg inkabb a munkat illetve miert nem csinalnak probamunkat?

Figyelt kérdés
mar egy gyarba nem vettek fel ez miatt a hulye teszt miatt, ilyen logikai feladatok voltak es csak 10 perc volt ra. holnap megyek egy masik helyre de ott is teszt lesz, mit tegyek hogy sikeruljon?? en akarnek dolgozni de mi ertelme ezeknek a hulye teszteknek?? kinek jo ez?? aztan meg csodalkoznak hogy nincs munkaero.

2017. jún. 27. 10:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kéne a teszt. Elég lenne csak ezt a kérdést olvasnia a HR-esnek...
2017. jún. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy azok a tesztek olyan nevetséges tesztek, hogy aki azt nem tudja megcsinálni az gondolkodjon el az életén.....

Én inkább azon vagyok kiakadva, hogy ezt megcsinálják azokkal is, akik korrekt jelentkezést adnak be a céghez és nem operátori munkakörbe, hanem mondjuk karbantartónak, vagy gépbeállítónak.... megalázó...

2017. jún. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel válogatják ki az embereket, mert sajnos nagyon sokan képtelenek ellátni a legegyszerűbb feladatokat is. Igaz, hogy nincs munkaerő, de sajnos írástudó, gondolkodni képes emberből is egyre kevesebb van, ezért probléma ez.

Ne haragudj meg, de aki írásban suk-süköl, valószínűleg nem tudna pontosan adminisztrálni például. Valószínű, hogy tudnál dolgozni, az sincs kizárva, hogy jobban járnának veled, mint sok olyannal, aki meg tudja csinálni a tesztet, de sajnos valami alapján szűrniük kell az embereket. Azért drukkolok, hogy legközelebb sikerüljön.

2017. jún. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért, hogy az ilyenek véletlenül se kerüljenek be...

Akármilyen meglepő, számolni stb. ott is kell.

2017. jún. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát ami feladatok nálunk voltak, azt az ovodások megoldják. Pl van egy lap teli nyilakkal és be kellett karikázni a balra mutató nyilakat. Meg pl egy lap tele mindenféle ábrákkal, és meg kellett számolni hány hangszer van a képen... szóval azért nem valami hardcore feladatok voltak.
2017. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ezt, én sem igazán tudom. Igaz, nem gyárban, de volt ahol 800 kérdéses tesztet tettek elém. Sőt, hosszú évek óta ott dolgoztam és rendszeres orvosi vizsgálatok, megtoldva ilyen tesztekkel. Alkalmanként, csak hogy érdekesebb legyen, direkt elrontottam. Ilyen esetben betegállomány és egy hét múlva újra lehetett tesztet tölteni.
2017. jún. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

5-ös,


Én ugyan nem gyárban dolgozom, és nem volt szerencsém ilyen tesztekhez, de egy gyári munkánál pl. fontos a precizitás... ha egy balra mutató nyíl nincs bekarikázva, az jelentheti azt, hogy könnyű elterelni a figyelmét, nem figyel oda. Jó, ha 4-ből kell bekarikázni, az tényleg fura, de ha mondjuk egy lapnyi nyílból, az már mutat vmit.

2017. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
47%
Azért ne bántsátok a kérdezőt. Gondoljatok csak bele, az ember iskolázottsága, tudása ott kezdődik, hogy milyen családba született, milyen iskolába járatták a szülei, egyszóval hogy mit hozott otthonról. Ismerek olyan embereket, akik szintén elvéreznének ilyen teszteken, de közben nagyon jólelkűek és dolgosak. Nem mindenki születik Einseinnek, ezt nem lehet számon kérni senkin, hogy miért nem vagy okosabb. Persze igyekezzen mindenki kihozni magából, amit tud, de ez nem így megy, hogy "hülye vagy, legyél okosabb".
2017. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nem tehetek rola hogy nincs logikam sose volt igy szulettem sajnos, szar az elet.
2017. jún. 27. 16:31
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezekkel a tesztekkel szűrik ki a totál idiótákat.
2017. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!