Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert kell a gyarakban tesztet...

Miert kell a gyarakban tesztet irni? Miert nem mutassak meg inkabb a munkat illetve miert nem csinalnak probamunkat?

Figyelt kérdés
mar egy gyarba nem vettek fel ez miatt a hulye teszt miatt, ilyen logikai feladatok voltak es csak 10 perc volt ra. holnap megyek egy masik helyre de ott is teszt lesz, mit tegyek hogy sikeruljon?? en akarnek dolgozni de mi ertelme ezeknek a hulye teszteknek?? kinek jo ez?? aztan meg csodalkoznak hogy nincs munkaero.

2017. jún. 27. 10:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"nem tehetek rola hogy nincs logikam sose volt igy szulettem sajnos, szar az elet."


A logika fejleszthető! Bár nyilván nem felnőttként munkakeresés közben kellene, hogy az embernek eszébe jusson, hogy fejlesszen magán, hanem már gyerekkorban kellett volna kezdeni... Erre valók az iskolai évek, hogy felkészítsenek a nagybetűs életre.

2017. jún. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen alacsony fizetések mellett nem kellene válogatniuk.
2017. jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

"Szerintem ilyen alacsony fizetések mellett nem kellene válogatniuk."


Nyilván azért válogatnak, mert több a jelentkező, mint az állás. Most mégis mi alapján szűrjenek, egy nulla képzettséget igénylő robotmunkánál?

2017. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Én még az egyetem előtt jelentkeztem egy gyárba melózni.

Ott is volt előtte egy nevetséges teszt,amin te elbuktál ezért nevezed hülye tesznek.

Ilyen kérdések voltak hogy mennyi 5x7, 16+31,stb..

Aki ilyen egyszerű tesztet nem tud megoldani az magára vessen,de az általános iskolát sem tudom hogy hogyan tudtad elvégezni,mert ott is ilyen feladatokat kell megoldani.

2017. jún. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
jol van zsenikem most ez sikerult folvettek csak a munkat nem mutattak meg sajnos még.
2017. jún. 29. 22:13
 16/20 A kérdező kommentje:
marmint nem vezettek korbe, meg se probamunka nem volt se semmi.
2017. jún. 29. 22:15
 17/20 anonim ***** válasza:
Amúgy nektek is irkált privátban ez a szerencsétlen? En_vagyok a király! nicknéven. Arról bizonygatott mellékesen több levélben is, hogy a hobbi szót helyesen hobby-nak írják :DDDD
2017. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nem is az a nevem szval az nem en voltam te fsz.
2017. jún. 30. 07:27
 19/20 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a kérdező az "én vagyok a király", mert az a felhasználó szokott kommentelni a nicknevét felvállalva.
2017. jún. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk a válasz alapján a kérdező sem sokkal agyasabb.
2017. jún. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!