Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért is kötelező a melóban a...

Miért is kötelező a melóban a hosszú nadrág?

Figyelt kérdés
Hétfőn a munkahejemen szinte minden csaj rövid nadrágban dolgozott,(nem mintha a munka körük megengedte volna) megértem hisz borzasztó melegvan és a légkondit sajnálják. úgy gondoltam ha nekik lehet holnap én is felveszek egy rövid nadrágot mert borzasztó MELEGVAN kedden így is tettem, erre a főnököm (nő) odajött és kora reggel azt mondta "nincs engedéjjezve a rövid nadrág használata" hozzá teszem úgy hogy tőlünk kb 2 méterre legalább 3 csaj is abban volt, na hogy is van ez? szóval amiért én ffi vagyok dögöljek meg a melegben hosszú gatyában de a csajoknak meg lehet DE MIÉRT VALAKI MONDGYA MEG?
2017. júl. 1. 08:42
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Mit dolgozol? Ugyanazt amit a csajok? Ebben az esetben elég érdekes.


Vannak olyan munkakörök, ahol nem lehet rövidnadrágban lenni. Lehet, hogy a te lábad nem olyan szép.


Amúgy miért nem kérdezed meg azt, aki megtiltotta?

2017. júl. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mit mondott a főnök, amikor megkérdezted, hogy a csajoknak miért engedik a rövidgatyát?


Amúgy nem valószínű, hogy meg fogja gondolni magát a főnök. Szóval vagy megsülsz vagy keresel olyan helyet ahol lehet rövidgatyában lenni. (Bár kicsit fura lesz, ha interjún a rövidgatya témával kezdessz)

2017. júl. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%
Napi kamu sztori.
2017. júl. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
kamu!!! normalis ember egybol ravagta volna de fonok ha nekik lehet akkor nekem miert nem??
2017. júl. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A munkaköröm megengedi mivel én csak mezei anyag beszerző vagyok berendelek átveszek olyan is van amikor én pakolom le a pótkocsit a lányok csomagolnak dobozolnak. Mit mondgyak nem egy nagy meló egyiksem pontosan ezért nemértem miért kell meg gyulladnom hamár sajnálják a légkondit feltekerni
2017. júl. 1. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:
A gyökèr èrtelmetlen szabályok miatt barátom.
2017. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Na, akkor jöjjön a mai jó cselekedet:

munkahejemen = munkahelyemen

rövid nadrágban = rövidnadrágban

a munka körük = a munkakörük

MELEGVAN = MELEG VAN

engedéjjezve = engedélyezve

hozzá teszem = hozzáteszem


A mondat eleji nagybetűkről, mondat végi írásjelekről és vesszőkről nem is beszélve.

2017. júl. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
63%
Akinek nem tűnt volna fel, ez megint a munkaügyes kamu kérdező, csak nyomja a szokásos köcsög a főnököm kamu történetet.
2017. júl. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert a szőrös láb vezeti az áramot, megrázhatod a lányokat.
2017. júl. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A cégnél, ahol diákmunkán vagyok, múltkor egy csajszi kérdezte meg, hogy miért van az, hogy a lányoknak lehet térdig érő szoknyát hordani, a fiúknak meg kötelező a hosszúnadrág. Azt kapta válaszul, hogy ha nem tetszik, kereshet új helyet. Ő még csak nem is magáért állt ki pedig, hanem értünk, akik most izzadunk a hosszúnadrágban, aminek - olyan munkakör lévén, ahol ügyfelekkel nem is találkozunk - semmi értelme.

Tehát a válasz a kérdésedre: azért, mert a főni azt mondta.

Hát ilyen ez a popszakma :D

2017. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!