Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Öltönyhöz kötelező a hosszú...

Öltönyhöz kötelező a hosszú ujjú ing?

Figyelt kérdés

A hétvégén egy esküvőn van jelenésem, és mivel eléggé valószínű, hogy melegünk lesz, azon gondolkodom, hogy váltsak-e, pontosabban válthatok-e hosszú ujjúról rövid ujjú ingre. A zakó alá, úgy tudom, hosszú ujjút kíván meg a viselet: kérdés, hogy ehhez mennyire kell tartanom magam. Viszonylag kiemelt szerepem lesz egyébként, a meleg ellenére gondolom a zakót azért magamon kell hagynom - ha más nem, legalább a szertartás idejére -, az alatt meg végül is egy rövid ujjú ing is befigyelhet, nem? Mit gondoltok?

Trollkodásból nem kérek, néhány tapasztalatot vagy meglátást viszont szívesen fogadok. Előre is köszönöm.



2015. aug. 27. 16:42
 1/3 anonim ***** válasza:
hivatalosannem. Öltönyhöz csak és kizáróleg hosszú ujjú ing és inghez illő nyakkendő. Az ingnekkicsit ki kell lógnia zakó alól ha felemeled a kezed ezért is nemjó a rövid
2015. aug. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:

Naaah, a rövidujjú ingek abszolút nem néznek ki jól. Ha meleged van, hajtsd fel a hosszú ujjú inget. Sokkal divatosabb.

Zakó alatt valóban nem látszik, de előbb-utóbb úgyis leveszed.

2015. aug. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értettem. Azt hiszem, ehhez nincs mit hozzáfűzni, megkaptam a választ. Köszönöm mindkettőtöknek.
2015. aug. 27. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!