Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek egy atlagos...

Szerintetek egy atlagos kinezetu aranyos vicces jokedvu talpraesett lany ha gyarban dolgozik akkor sok pasi ra fog hajtani?

Figyelt kérdés
es ő majd csak valogat?? nem en vagyok a lany sot lany se vagyok.

2017. júl. 1. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem volt megterhelő kitalálni, hogy fiú vagy, és te akarsz ráhajtani. Tehát a válaszom: Igen.
2017. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ. Én csak diákmunkán vagyok (nyilván diákként) és elég félénk mégis csomó pasi odajött hozzám. Szerintem izlés kérdése.
2017. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ti ertetek a nokhoz?? aki igen es adna tanacsot az irjon kerem.
2017. júl. 1. 19:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj drága ecsécském, ha tetszik neked ez a lány, akkor emeld fel a kis farodat és menj oda hozzá. Ne azon spekulálj, hogy hányan próbálkoznak be nála. Magaddal foglalkozz. Hogy te mit akarsz. Aztán majd a lány eldönti, hogy érdekled-e vagy nem.
2017. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szinte mindenki be fog próbálkozni nála, jól elszórakoztatják és így hízik az egója...

Amíg nincs az egekbe neki, addig próbálkozz.

2017. júl. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden második pasi rá fog hajtani kb akin singli és minden harmadik akinek van párja. Hidd el hogy rengetegen befognak nála próbálkozni, szoval minél elöbb kellene lépned meg közeledned felé nem baráti alapon.
2017. júl. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy igen, tapasztalatból, a legtöbben rá fognak hajtani.
2017. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!