Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden esetben fel tudok...

Minden esetben fel tudok mondani próba idő alatt? Még el se kezdtem dolgozni ott, de már tudom hogy nem is akarok ott melózni.

Figyelt kérdés

1 hét múlva kezdek, de annyira érzem hogy ez a munka nem nekem való, nem fogom tudni csinálni, és nem is tetszik. Álmomban se gondoltam hogy fölvesznek, erre tessék...Volt már veletek ilyen?

Mit tegyek? Tényleg ne menjek oda dolgozni vagy próbáljam ki, és max felmondok egy hét után?


2017. júl. 3. 14:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szörnyen érzem magam emiatt, de már 3 hónapja vagyok munka nélkül, a férjem egyre többet csesztet emiatt. Ő hallani se akar arról hogy ne menjek...
2017. júl. 3. 14:18
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez így zavaros ne haragudj, azt se tudod mit akarsz.


Keress olyan munkahelyet amit:

1. érdekel és szeretnéd csinálni

2. neked való.


Ezt meg lehet le kellett volna mondanod, ők felvennének, de megmondod nekik hogy mégse érdekel.


Nekem inkább olyan volt hogy elkezdtem és 1 hónap múlva léptem le mert nem tetszett és kevés volt a pénz.

2017. júl. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A próbaidö alatt bármikor fel lehet mondani.


De ha már hosszabb ideje nincs munkád és a férjednek elege van abból, hogy ö tart el, miközben neked "nincs kedved" dolgozni, akkor elég nagybaj van veled.


A legokosabb elkezdeni a munkát és közben keresni másikat is. Egyrészt még lehet, hogy megtetszik ez is, másrészt addig is keresel valamit, és ha találsz jobbat, akkor nem vagy idekötve.

De amíg nincs másik, addig kezdd el ezt és csak akkor hagyd ott, ha utána nem újra a férjed nyakán élösködsz!

2017. júl. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ez is egy opció, igazad van, gondoltam erre én is. A gond azzal van, hogy egy próbaidős új munkahelyről hogy menjek majd el egy másik helyre állásinterjúzni? Hogy lehet így közben mást keresni?
2017. júl. 3. 14:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Miért mondtál igent, ha még el sem kezdted és már tudod hogy nem lenne jó neked???


Akkor már az interjún lemondom ha hülyeség az állás.


Nekem eddig olyan volt hogy 1-2 hónap és vagy én mondtam le vagy a cég küldött el.


Normális esetben az interjún ezt tisztázzák a felek.

2017. júl. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Az interjú előtt nem gondoltam részletesen bele ebbe a dologba. Miután közölték hogy mehetek elgondolkoztam ezen és nem szeretném.

Humán ember vagyok, reál dolgokkal kellene foglalkoznom, és mivel borzasztó rossz voltam mindig a számok világában ezért eléggé ráparàztam.

A munka jogosítványt igényel, mert utazni kell. Jogosítványom nincs, és még kocsim sem. Emiatt mehetek jogsira is. Friss vizsgával én nem szívesen fogok télen autókázni egyedül 20-30 km-t...

2017. júl. 3. 14:54
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor felhívod őket és lemondod hogy bocs mégse.


És keresel olyat ami jó neked és a pénz is jó.


Különben tönkre mész valahol, és az senkinek sem jó.

2017. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
95%
hát én már azthittem valami szalagmunkáról van szó, vagy takarítónak/kukásnak jelentkeztél... jobb lesz, ha elmész szépen dolgozni, mielőtt a párod utcára tesz, mert egy lusta munkakerülő dög vagy
2017. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

". jobb lesz, ha elmész szépen dolgozni, mielőtt a párod utcára tesz, mert egy lusta munkakerülő dög vagy"


hülyeség, keress inkább rendes melót, aminek van értelme, nem ökörködés és nem szenvedés.

2017. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
nem hangzik rossznak a munka, csak gondolom a kerdezonek faj, ha az agyat is hasznalni kell munka kozben. elveszed mas elol a lehetoseget, tudod hanyan szeretnenek dolgozni? sajnalom, ha budos a munka. persze konnyebb biztos a pasid penzen eloskodni es olyan munka miatt sirni amit ki sem probaltal... ha nem tetszik keresel masikat de szerintem felnott emberkent szegyen hogy nem tudod magad eltartani mert egy gyava ostoba eloskodo patkany vagy
2017. júl. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!