Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden esetben fel tudok...

Minden esetben fel tudok mondani próba idő alatt? Még el se kezdtem dolgozni ott, de már tudom hogy nem is akarok ott melózni.

Figyelt kérdés

1 hét múlva kezdek, de annyira érzem hogy ez a munka nem nekem való, nem fogom tudni csinálni, és nem is tetszik. Álmomban se gondoltam hogy fölvesznek, erre tessék...Volt már veletek ilyen?

Mit tegyek? Tényleg ne menjek oda dolgozni vagy próbáljam ki, és max felmondok egy hét után?


2017. júl. 3. 14:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha élősködő lennék, eddig sem dolgozram volna. Mellesleg ő a férjem, nem a pasim akit tegnap szedtem össze.
2017. júl. 3. 20:33
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
mindegy, hogy ott van-e a karika gyűrű az ujjadon, vagy nincs, a lényegen nem változtat, hogy kényelmesebb otthon tespedni és más pénzét felélni, mint dolgozni ;)
2017. júl. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem értek veled egyet, Kérdező (vagy inkább nem értelek), de azért a válaszokból is süt a frusztráció :D

Humán beállítottságú emberként két éve dolgozom egy multinál pénzügyi területen, miközben azt tanulom levelezőn, ami tényleg érdekel.

Szóval én mindenképp arra biztatnálak, hogy próbáld ki magad ebben. Nem tudhatod, hogy megszereted-e. Vesztenivalód pedig nincs, ha nem tetszik, folytatod az álláskeresést, max. a próbaidő végén felmondasz (vagy amikor besokallsz), ha megszereted, akkor pedig van egy tök jó munkád :) És a férjed is könnyebben megértené, hogy nem tetszik a munka, ha úgy mondod, hogy már kipróbáltad. Így nekem kívülállóként úgy tűnik, hogy semmi önbizalmad nincs belevágni, és ezért nyélből elutasítasz egy olyan lehetőséget, amiről nem is igazán tudod még, hogy milyen.

2017. júl. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a normális választ. Érthető hogy nem értesz egyet velem, de tudod normálisan is ezt közölni, nem úgy mint itt némelyik önkielégült válaszoló. (patkány, dög és társai ugye...)


Ma hívtak egy másik helyről telefonon hogy menjek be elbeszélgetésre. Nagyon megörültem neki, és reménykedek hogy az is összejön. Ha így lesz oda fogok menni, a kérdésben forgó munkát pedig visszamondom, de semmiképp nem maradok munka nélkül.

Ha nem jön össze az új helyen az interjú, akkor is belefogok a kérdésben szereplő munkába, max. otthagyom a próbaidőn belül. Így döntöttem.

2017. júl. 5. 19:29
 15/15 anonim válasza:
Nem vagy túl értelmes, ugye?
2018. febr. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!