Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te mit ajándékoznál a főnöködn...

Te mit ajándékoznál a főnöködnek, amiért ilyen jó és emberséges hozzád?

Figyelt kérdés
Nem sok főnököm volt szerencsére,eleve nem szeretem ha valaki nekem parancsolgat,nem szeretem az alárendelt szerepet.De ez a főnök teljesen más,totál normális mindenkivel,ő nem parancsol hanem kér.Nem vagyok egyszerű eset,és nagyon sok mindent elnézett nekem.A munkámmal nincs gond,de párszor előfordult hogy nem mentem be dolgozni,kezdve az elalvástól személyes dolgokig,és ugye ez nem így működik normális esetben.Sokadik húzásom után,szeretnék neki venni valamit,azon kívül hogy megpróbálok normálisan bejárni.Ő férfi,én nő(nem,nem tetszik mint férfi,nem akarok tőle semmit :) Azon kívül hogy megköszöntem neki,valami ajándékot.Gondolkoztam hogy valami üveg ital,meg édesség,csak egy kicsit ez snassz szerintem.Sokat se szeretnék költeni.Talán jó lenne olyan,ami maradandó,valami tárgy,ami megmarad neki,de csak olyan persze,amiből otthon nincs gubi,mert van családja.Tudnátok valami frappáns ötletet ?
2017. júl. 7. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
NAV feljelentést :)
2017. júl. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, szerintem a mai világban a rugalmasság elvárható mindkét féltől. Én is intézhetek magán dolgokat munkaidőben, cserébe ha kell, bent maradok tovább.

Volt egy köcsög főnököm, na neki ajándékoztam egy felmondást.

2017. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fatal_3rror_ ***** válasza:

Szerintem ne vegyél semmit ezért csak próbálj normálisan dolgozni.


Elaludni más is el szokott, ha mellette jól végzed a munkád akkor a kutyát nem érdekli egy normális helyen.


A "nem mentem be" részeket meg inkább kerüld vagy szólj előre hogy később jössz, korábban mész.

2017. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kellene venned semmit, nem szokás
2017. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmit. AZ olyan pitizős lenne...
2017. júl. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én a beosztottaktól néha kapok csokit, süteményt. Ennél nagyobb ajándékkal engem hoznának kellemetlen helyzetbe. Úgy érezném, hogy le akarnak fizetni, így el se fogadnám.

Egyszer fogadtam csak el egy üveg tokajit, mert a srác az utolsó munkanapján ezzel köszönte meg a hozzáállásomat. Mivel elment, így nem volt korrupció szerű, különben nem vettem volna át.

2017. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor inkább nem veszek semmit,nehogy félreérthető legyen :)
2017. júl. 8. 02:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Várd meg, amikor közeleg a névnapja és vegyél neki egy üveg bort🍷😛
2017. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!