Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, aki inkább gyárban...

Van olyan, aki inkább gyárban dolgozik?

Figyelt kérdés
Sok diplomás ismerősöm, rokonom van, a legtöbb tényleg nem büfé szakos és mégis nettó 120-nak örülni kell. Ennyit is csak Budapesten fizetnek. Egy gyárban többet keresnek.
2017. júl. 10. 07:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszed ezt az orvosos sztorit, hogy dr gyárban, de ez valami mende monda, hazugság lehet csak. Orvos hiány van az egész országban, rámész bármelyik város, település, falu oldalára, zuhognak ki százával az álláshirdetések. Az meg egy hülyeség, hogy egy gyárban jól lehet keresni, jobban mint egy kórházban. Megkel nézni a bértáblát honnan indul, hol kezdődik a diplomás bruttó, jóval 200 felett van egy nulla évvel, tapasztalattal, gyakorlattal sem rendelkező frissen végzett bére. Ha valaki orvos létére egy gyárban szalagmunkás akkor ott valami más gond van, valami nagy gáza lehet az illetőnek.
2017. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Az orvos rokont nem gyárban dolgozik. Őt a méltatlan fizetéshez írtam. Bocs, hogy félreérthető voltam. De 120-140 ezernél akkoris több a 160-180 ezer. Ráadásul az orvos sokkal többet dolgozik ezért a kevés pénzért.
2017. júl. 10. 10:08
 13/15 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy orvos az ismerősöd és nem ápolónő ? mert egy nővér keres 3 műszakban, pótlékokkal együtt, középiskolai végzettséggel annyit mint amennyit írsz.
2017. júl. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen. Ő kezdő kórházi orvos nem fővárosban. Tudom, hogy sokan többet hisznek pl 400.000, de a valóság más.

De nem ez a kérdés, hanem hogy van-e valaki diplomával gyárimunkára kényszerülve.

2017. júl. 10. 10:47
 15/15 anonim ***** válasza:

1dolog a papír és egy dolog, hogy ért e ahhoz amit csinál, szereti e...

Ismerek én szobafestő mázolót, aki nagy cégnél társasházakat építő cégnél melózik, segédmunka + mikor minden kész, festés, és keres szakmunkás minimálbért keres...

Meg itt vagyok én, szobafestő mázoló, aki imádom a munkámat, mindig újabb és újabb festési technikákat, speciális festési módszereket tanulok, és bizony van olyan, aminek négyzetméter ára egy szakmunkás havi bére...


És ez a logika visszavezethető minden szakmára, legyen az orvos, ügyvéd, takarító vagy akárki...

2017. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!