Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek a kollegáim piszkál...

Mit tegyek a kollegáim piszkálása ellen?

Figyelt kérdés

Nincs barátom és mostanában folyton ezzel piszkálnak. Pl ma is. Találtak egy olyan könyvet, hogy Hogyan fogjunk pasit? és ideadták nekem, hogy olvassam. Göndör hajam van és összefogva hordom plusz nem sminkelem magam és mondják, hogy hoznak vasalót meg kisminkelnek.

A melóhelyemen mindenkinek van valakije csak nekem nincs.

Miért nem hagynak békén? Majd én úgy ismerkedek ahogy én szeretnék.

Nem járok bulizni se és oda is állandóan küldenek.

Egyébként is csendes vagyok így még nehezebb ismerkednem. A neten már próbáltam de nem jött be. Élőben meg nem tudom hova mehetnék.

Miért szúrja ennyire a szemüket, hogy nincs senkim?

Lehet azt kellett volna hazudnom, hogy van.


23/L


2017. júl. 10. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Többek között ezért nem osztjuk meg a magánügyeinket a munkatársainkkal. Mégis mire számítottál?
2017. júl. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
1: Sajnos az sem mindig válik be. Én volt, hogy a faggatózásra, hogy van-e nőm, azt feleltem, hogy magánügy, erre elkezdték rólam feltételezgetni, hogy búza vagyok. Amikor meg azt kamultam, hogy van, akkor meg direktbe keresztkérdéseket tettek fel, meg tudni akarták a részleteket, mert sejtették, hogy csak kamu. Gyárban, közmunkában, és efféle helyeken ez valamiért nagyon megy.
2017. júl. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2. Teljesen igazad van. Sajnos nem csak a gyárakban, irodában is ez megy, egyes helyeken diplomás emberek között is.

Én a helyedben pár hét múlva elkezdenék mesélni nekik arról, hogy megismerkedtél valakivel, esetleg tippeket kérnék tőlük, hogy milyen ruhában menj randizni "piros kivágott vagy fekete visszafogottabb", így leszállhatnak rólad.

2017. júl. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan ezzel nyaggattak, nem tudsz mit tenni ne vedd ennyire magadra! Én pl egyik kollégámon keresztül ismerkedtem meg valakivel, aztán utána meg az volt a téma.. Lefogadom ha te is találsz valakit akkor róla fognak állandóan faggatózni :D Ha látják rajtad, hogy érdekel a véleményük és nem engeded el a füled mellett amiket mondanak akkor biztos nem hagyják abba.
2017. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!