Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit éreznének, hogyha önhibáto...

Mit éreznének, hogyha önhibátokon kívül fárasztó állásinterjúkra kellene járni?

Figyelt kérdés
Nem érzem jogosnak, most valószínű bennem is van a tüske, mert épp nem én vagyok az, aki a munkahelyen 2-3 hosszát trécselne, hanem - véleményem szerint - dolgozni kell bejárni. Egyébként sem tudnék a Valóvilághoz meg egyéb nyalánksághoz érdemben hozzászólni. Elnézést a stílusom miatt, alapvetően nem vagyok ilyen, de most sértett a hiúságom. Emellett másoknak az is el van nézve, ha hibát hibára halmoznak.

2017. júl. 11. 22:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy más mit érez azt nem tudom hogy én mit ? Azt, hogy nincs még egy ilyen sz emét hely az egész országban mint ahol én lakom. B @ szod a sok pénzt a buszozásra, aztán csak a pofavágás, meg a fintorgás, meg a szájhúzogatás, meg a válogatás megy mindenhol. De hát mit panaszkodok, én vagyok a címeres ö k ö r nagy m a r ha, meg mindenki, aki nyel meg tűr és nem lép le időben !
2017. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de mégis mi a kérdés?

Állásinterjúkra járni?

Azt érezném, hogy: Talán most találok egy nekem való munkahelyet.

Gondolom az a problémád, hogy pofára meg rokonságra megy a "gratulálunk felvettük a céghez" szöveg.

Ez sajnos majdnem mindenhol így van.

2017. júl. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon arcra megy a dolog. :( Már kezd az az érzésem lenni, hogy irritáló voltam a szorgalmammal, meg hogy időre küldtem mindig az adatokat.
2017. júl. 11. 22:43
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én abbahagynám az egészet, és hazamennék. Ugyanott vagyok, mintha végigülnék X órát mindenféle cégeknél.
2017. júl. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Muszáj vagyok keresgélni, mert sajna elküldenek, amit egyáltalán nem érzek jogosnak.
2017. júl. 11. 22:52
 6/12 Psycho ***** válasza:
100%

Bocsánat, de én sem tudok kiigazodni a kérdésen.

Mi az, hogy önhibán kívül állásinterjúkra jár az ember?

Elbocsátottak, és munkát kell keresned, és ez zavar (mert nem érzed jogosnak),

vagy az a baj, hogy az állásinterjúk fárasztók és/vagy értelmetlennek találod őket?

És nem teljesen értem, a munkahelyi trécselés a fenti lehetőségekhez hogyan passzol.


Lehet én vagyok értetlen, de nem áll össze a kép.

Talán rosszul gondolom, de olyan érzésem van, mintha hirtelen írtad volna le a kérdést, hogy kiadd a gőzt. :S De sajnos így nem tudjuk követni a gondolatmenetet. Én legalább is nem nagyon.

2017. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Erről beszélek, hogyha önhibáján kívül van állásinterjún, akkor mi a fenének van ott? Nyilvánvaló hogy nem ez lesz a megoldás a problémájára.

Ott kell hagyni az állásinterjúkat a 3,14csába.

2017. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még nem bocsátottak el, de hamarosan fognak, amit nem tartok jogosnak, mert pont nem én vagyok az általános munkakerülő a mostani munkahelyen. Semmi kedvem, semmi erőm nincs járni a várost, megyét különböző interjúk végett, ma is borzasztó hányingerrel ébredtem. (Nem vagyok állapotos, csak magam alatt vagyok 😭)
2017. júl. 12. 06:05
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
De még mindig nem érthető, hogy ennek mi közr van a munkahelyi trécseléshez?
2017. júl. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a köze, hogy a vezetőségnek pont nem engem kellene leépítenie, illetve őrült álláskeresésbe hajszolni, hanem aki egész nap beszélget a tévéműsorról (ha munkáról konzultálna, azt természetesen elfogadom). Nekem esélyem sincs belefolyni, mert le vagyok terhelve. Most is vidékről utazom vissza a munkahelyre, mert lelkiismeretes vagyok, hogy a határidős munka 🏢be legyen fejezve, borzasztó érzés bemenni.
2017. júl. 12. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!