Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » GLS futárnak nőket is alkalmaz...

GLS futárnak nőket is alkalmaznak?

Figyelt kérdés

2017. júl. 15. 14:44
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Biztos alkalmaznak, ha megfelelsz a követelményeknek, de nem leányálom. Nagyon sok hülye paraszt bunkó ember van. És itt még ráadásul neked kell utánuk rohangálni.
2017. júl. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Persze, nálunk is járt már GLS-s hölgy. Vagy jogsija, nem kell nehezet pakolnia, akkor miért ne lehetne? :)
2017. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
13%
Én se láttam még futárnőt. Én nem mondanám, hogy olyan jól keresnek, és azt sem, hogy nem csinálnak semmit. Biztos vannak nyugisabb napok, de pl. black friday-től január elejéig 18 órát is dolgoznak. Én vettem már át csomagot szombaton este 9-kor is. És az sem elég, hogy szeretsz vezetni. Több éves rutin is szükséges, és vezetés szempontjából egy Ford KA sem egészen olyan, mint egy Ford Transit kisteherautó. Bár van pár tökös csaj, de túl sok nőre nem bíznám ezt a munkát.
2017. júl. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Mindenhol vannak hülye emberek, azokat nem lehet kivédeni.
2017. júl. 15. 15:17
 15/21 A kérdező kommentje:
Egy gls-es srác mondta, hogy 7 órát dolgoznak egy nap és 200-at simán megkapnak kézbe.
2017. júl. 15. 15:18
 16/21 anonim ***** válasza:
Hozzám is jött már 2szer női futár. Asszem pont GLS-től, de az lényegtelen..ha máshol van akkor a GLS-nél is
2017. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ha bírod a stresszt és a monotonitást, próbáld meg. Én is voltam kiszállító, inkább a forgalmi helyzetek vették igénybe az idegeimet. Van előnye, pl. nem liheg a nyakadban egy gyökér főnök, de vannak jócskán hátrányai is.
2017. júl. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
57%
A pàrom dolgozott gls futàrkènt. Lakotelepes körzete volt. Negyedikre fel kell cipelni akar a 20 kg dobozt. Ha nem jo a lift akar a 10.-re is. Karàcsony elött csak fènykèpen làttam.( Ennyit a tulóràrol😂😂😂) Ha töröd a kocsit szivi te fizeted😂.
2017. júl. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekünk a Dpd futár volt csaj. De az általánosságban elmondható hogy a futárok hajtanak szó szerint. Stresszes munka.
2017. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Még hogy semmit nem csinálnak... Te barlangban élsz?!


Ahol dolgozom oda rendszeresen jön több futárcég dolgozója csomagért. Rendszerint annyi a dolguk, annyi helyre kell menjenek hogy mindig futtában látni őket. Megvan nekik határozva hogy 1 helyen mennyi időt tölthetnek el, és olyan nincs hogy marad kézbesítetlen csomag majd holnapra. Addig nincs vége a napjának míg ki nem vitte az összes aznapi csomagot.


Hát én az eszem fas.zom eldobtam mikor megjelent a DPD-s csaj a kemény 50kg-jával a kb 30-40 kg-os csomagunkért...

De fogadtam már otthon is a 4.emeleten Sprinter női futárt mikor a nagyméretű műszaki cikkemet küldtem vissza gariba...


Szóval el vagy te tévedve hogy semmit nem csinálnak.

2017. júl. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!