Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Agorafóbia és szociális...

Agorafóbia és szociális fóbiám van. Milyen munkalehetőségek vannak számomra? Nagyon szükségem lenne egy munkára.

Figyelt kérdés

5 éve érettségiztem, az iskolát magántanulóként jártam ki. Azóta alig mozdultam ki, viszont most úgy hozta a sors, hogy szükségem van egy munkára.

Csak az a probléma, hogy ha kimegyek az utcára, erős szédülés fog el. Ha sok ember vesz körül, nagyon feszült leszek, egy idő után úgy érzem megőrülök.

Nem hiszem, hogy hosszútávon bármilyen munkát tudnék folytatni.

A legjobb lenne egy otthon végezhető munka. Ilyet hol kell keresni? Vannak egyéb munkalehetőségek számomra?



2015. máj. 22. 01:45
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Esetleg meggyógyulni nem szeretnél?
2015. máj. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az sajnos legjobb esetben is hónapokig/évekig tartani. Nekem a közeljövőben van szükségem egy munkára. Mellette eljárhatnék terápiára, fizethetném a kezeléseket.
2015. máj. 22. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de az elmúlt 5 évet mivel tötötted?
2015. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A szüleim eltartottak egy ideig, majd a tesómhoz költöztem, de most már a saját lábamra akarok állni. Azt akarom, hogy legyen saját munkám, saját keresetem.
2015. máj. 29. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy könnyű helyzetben. Még úgy is nehéz munkát találni hogyha nincs semmilyen fóbiád. Nekem 1 év után sikerült munkát találni, olyan helyen ahol elég sok ember van, nekem meg szoc. fóbiám van. Mondjuk legalább ahol én vagyok azon a részen nem nyüzsögnek annyian. Ettől eltekintve nem tudom meddig fogom bírni. Otthoni munkák nem biztos h vannak. A legtöbb dolog amire álláshirdetésekben azt mondják, hogy otthon végezhető, azok nagy része átverés. A kérdező biztos, website-tesztelő, szabadúszó grafikus, ezek amik hirtelen eszembe jutottak.
2015. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nagyon sajnálom a helyzeted, én is hasonlóval küzdök-csak más miatt. Alapjáraton érettségivel nagyon nehéz munkát találni (én is ebben a helyzetben vagyok), évek óta keresek munkát, de vagy nincs visszajelzés, vagy gyakorlat hiánya miatt nem alkalmaznak (pedig hogy legyen gyakorlatom, ha nem vesznek fel gyakorlathiány miatt...)

Szóval én a te helyedben megpróbálnám az éjszakai takarítást. A napokban is láttam ilyen hirdetést: részmunkaidőben éjjelre takarítókat kerestek (késő estétől 10-11-ig, de láttam hajnali 5-7ig is), tehát olyankor nem futhatsz össze kollegákkal (max 1-2 takarítókollégával), abban az időben talán már kevesebben vannak az utcán, tömegközlekedésen. Ha fizikailag bírod, szerintem ezzel lenne érdemes megpróbálkozni. Pláne részmunkaidő-beleszoksz kicsit a munkába, nem rögtön 8-10 óra. Pár emberrel találkozol, nem tumultussal.

Remélem sikerül, és jobbulást kívánok:)

2015. jún. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban!


Én szociális fóbiás vagyok 20 éve. Eddig minden terápia kudarcba fulladt. Egy-két hétre felszívom magam, aztán visszaesem. Emiatt 20 év után feladtam a kísérletetést. Állást nem találtam, vállalkozni kezdtem. Milliomos sosem leszek belőle, mert minden egyes napom kínszenvedés a kapcsolattartás és kapcsolatfelvétel miatt, de legalább nem vagyok munkanélküli. Akkor deprssziós is leszel egy idő után. Onnan meg egy fél lépés az öngyilkosság.

2015. jún. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!