Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet leszűrni abból, ha...

Mit lehet leszűrni abból, ha mindenki elmegy a csapatépítőre, csak én nem? És direkt akkora veszek ki szabit? Ez rossz benyomást kelt a főnökség körében?

Figyelt kérdés
2017. júl. 17. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
szerintem igen...mert nem vagy csapatjátékos ezek szerint, ami egy cégnél, ami pont ezt próbálja elérni ezzel a csapatépítéssel nem túl nyerő ötlet
2017. júl. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 remetdol ***** válasza:
47%
Az ilyen hozzáállás mindig felemlitesre kerül béremeléskor, előléptetéskor, vagy ha bármilyen szivességet kérsz. Önszopatás.
2017. júl. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Semmit. Én 8 évig így csináltam. Napi 12 óra munka, általában 7 napból 6x. Félévente csapatépítő, péntektől vasárnapig. Eleget látom a fejüket hétközben, a páromat meg szinte sosem láttam pedig együtt lakunk. Sose mentem el, azt a kevés időt inkább vele töltöttem. Nem rúgtak ki, én léptem ki idén. Nem érintett hátrányosan a dolog, fontosabb a családom és az, hogy legalább heti 1-2 napot nyugiban legyek mint az, hogy pár idegen mit gondol rólam.
2017. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Párom sosem járt, normálisan csinálta a munkáját, előléptették...

Szóval semmit sem jelent. Van magánéleted és ez jó. Tartsák tiszteletben... Jogod van hozzá.

2017. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13%
én is lepontoztam mindenkit. ha már ez a divat az értelmes véleményekkel. persze tudom hogy a sok frusztrált autista nem azt nézi, hogy mennyire hasznos a válasz, hanem hogy egyezik-e az ő véleményükkel.
2017. júl. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
lol te azért jársz gyakorira, hogy pontokat nézd? úristen milyen szánalmas vagy. gyerünk pontozz le <3 Elmebeteg idióta :D menj pszichiátriára inkább, mint itt égeted magad.
2017. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nem azért járok ide, de rosszul esik, hogy más ezt csinálja. tehát fogja magát és lepontoz úgy, hogy még csak választ se ír vagy h miben nem ért egyet..merthogy ezzel tudna segíteni a kérdezőnek, de nem teszi. amúgy meg kit érdekel hogy minek tartasz :) annyi időm van mint a nyulszar nincs jobb dolgom mint itt lenni
2017. júl. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem meg abból van elegem, hogy majd' minden kérdés alá ír egy ilyen nebáncsvirág, hogy "de milyééé' pontoztak le szó nélkül?". Alapítsatok egy szektát, ne itt rontsátok a levegőt azzal, hogy szétoffoltok minden kérdést. Egytől egyig jelentem az ilyeneket. És most lehet az én válaszomat is, ha már telesírtátok a párnátokat. :)
2017. aug. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!