Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek a helyemben egy...

Mit tennétek a helyemben egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A problémám nagy vonalakban: 1 hete vagyok egy cégnél, elég nagy cég, több egységgel, engem a központba vettek fel mint pénzügyi asszisztens. Az első hetem végén behívatott a főnök az irodájába, hogy az egyik egységben az egyik kolléganő el akar menni szabira, és nem egy emberek meló van ott, tudnék e esetleg 2 hetet bevállalni hogy átmegyek oda. Gondoltam, persze, semmi gond, amúgyse mondhatok első napokban nemet semmire...Első két nap kb semmi gond nem volt az ottani vezetővel ( kb 35-38 éves nő) majd kb a harmadik nap, olyan flegma k.öcsög lett, és észrevettem hogy kb mindenkivel úgy beszélni mint a kutyával se szokás...úgy kezdett el viselkedni velem is mintha kb ott születtem volna, és eleve tudok mindent, holott az egész cégnél 1 hete vagyok...mindenbe belekötött, cinikusan beszélt..pl beküldött a raktárba leltározni, amit sosem csináltam, főleg nem ott, és kb 2 óra hosszáig szenvedtem mire megtaláltam a tételeket a papíron, erre közölte hogy ez kb 10 perces meló, és én még mindig szenvedek...utána felmostam, kaját osztottam, mindent csináltam, ami nem a munkaköröm... péntekre már sírógörccsel jöttem haza, mert ezt a stílust én nem tűröm...még egy hetem van ott, de nem tudom mit csináljak, mert ha kedden is így lesz, akkor szerdán én vagy a főnökhöz akarok bemenni beszélni, vagy ha kirúgnak akkor kirúgnak...de engem nem érdekel...

Ti mit tennétek? Mert legszivesebben pofán köpném...



2017. ápr. 30. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:

És mint pénzügyi asszisztens kinek osztottál kaját mikor leltározni mentél ? xd


Mondtad ennek a jó asszonynak hogy életedbe most vagy ott először ? hát néma gyereknek az anyja se érti a szavát.

2017. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudja a nő hogy új vagyok a cégnél...Hogy osztottam kaját? úgy hogy bent voltam a raktárban, csörgött a telefon, akkor is bejött lecseszni hogy mi az hogy nem veszem fel a telefont, utána már ordított hogy menjek ki kaját osztani ( ez egy étterem, a cég közétkeztetéssel foglalkozik) utána mossak fel, utána menjek a konyhára leltározni, utána ezt meg azt meg amazt csináljam....szóval így nézett ki a nap... ha mertem kérdezni akkor megint előadta burkoltan hogy mennyire hülye vagyok...
2017. ápr. 30. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérd ki magadnak a hangnemet a stílust, nem ebbe a munkakörbe lettél felvéve vagy igen ? Ha van más lehetőséged akkor csapjál a földhöz valamit aztán számolj le.
2017. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy valaki hogy képes egy "kölcsön" kapott új emberrel így viselkedni, mert ha megkérdezi a főnök ha visszamegyek a központba hogy milyen volt, el fogom mondani...a cégnél egyébként havonta lépnek ki emberek, fél év a max amit az irodában is eltöltenek az emberek, a stressz miatt mindenki otthagyja...mostmár értem miért... mert ilyenek a főnökök az egységekben is...mint a csicska úgy kezel ez a nő is... én nem tudom mi lesz keddtől, de szerintem jó kis gyomorgörccsel fogok indulni reggel...
2017. ápr. 30. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy téged nem ebbe a munkakörbe vettek fel, te csak azért vagy itt, hogy segíts. Ha baja van veled, akkor akár ott is hagyhatod, maximum majd egyedül megcsinál mindent.
2017. máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egész egyszerűen mosolyogj, amikor tapló hangnemben szól hozzád és közöld, hogy normális hangnemben is megérted és megteszed, amit kér.

Ezt elismételném mindig, amikor bunkó. Ha 15-ször szól hozzám bunkón, akkor 15-ször ismételném el. Ha nem tetszik neki, akkor mehetünk a nagyfőnökhöz megbeszélni a konfliktusunkat, ha pedig emiatt kirúgnak, akkor meg is érdemlik...

Talán még egy hangfelvételt is csinálnék arról, hogyan beszél az alkalmazottaival.

Én három hétig bírtam egy tapló főnököt, aztán amikor beláttam, hogy ő pedig változni nem fog, ott hagytam őket. A mai napig úgy gondolom, hogy én ezzel a lépésemmel semmit nem vesztettem, sőt. Azóta sokkal jobb munkahelyem van. Náluk viszont továbbra is átjáróház van azon a pozíción, amin én dolgoztam, tehát talán nem velem van a baj.

2017. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma már gyomorgörccsel mentem be, aztán egyből mondta reggel hogy nem tudja mi volt vele pénteken, mert nem szokott ilyen lenni, meg mikor hazaért potyogtak a könnyei...mondom nekem is...meg hogy próbál leszokni a cigiről és szed rá valamit, valószínűleg emiatt van...úgyhogy ma normális volt, de szerintem hétvégére megint megváltozik a dolog, de szerencsére jövőhéten már nem kell ide jönnöm, mehetek vissza oda ahova felvettek... köszi mindenkinek! Talán kibírom még péntekig!
2017. máj. 2. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!