Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan zsebelhetnék be elismer...

Hogyan zsebelhetnék be elismerést?

Figyelt kérdés
A problémám a következő: szeretek dolgozni, meg szívesen megcsinálom, amit mondanak, sőt még túl is szoktam teljesíteni. Viszont visszafelé már egész mást szoktam kapni. Általában nem értékelik, természetesnek veszik, vagy a hibáimat emlegetik. Tudom, hogy nem másoktól kell függeni, de alapjáraton minden embernek jól esik, ha értékelik a munkáját. Mit javasoltok a témával kapcsolatban?
2017. júl. 18. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Állj ki magadért!
2017. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sima alkalmazott vagy átlagoshoz közeli fizetéssel, aki olyan munkát végez, amit rajta kívül még többszázezer ember el tudna végezni Magyarországon? Ha igen, akkor ne kötődj annyira a munkádhoz. Elvégre csak azért végzed, mert meg kell valamiből élni. Ingyen is csinálnád? Na ugye, hogy nem. Végezd el továbbra is rendesen a munkád, de ne foglalkozz többet vele annál, mint amennyi feltétlenül szükséges.


Komoly szaktudást igénylő, a munkaerőpiacon keresett és ebből adódóan jól fizetett munkád van? Válts munkahelyet és a váltásnál fókuszálj a munkakörnyezetre és a vállalati kultúrára a fizetés mellett persze.


Bárhogy is, arra ne számíts, hogy a mostani munkahelyeden egyszercsak elkezdenek majd elismerésekkel elhalmozni. A főnököd nem fog változni, a munkatársaid sem és a rólad ott már kialakult kép sem.

2017. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre mondta azt egy kedves ismerősöm, hogy nemcsak tojni kell tudni, hanem kotkodácsolni is.:-) Vagy megpróbálod láttatni is az eredményeidet, vagy munkahelyet váltasz, ahogy már írták. Azt nem tanácsolom, hogy sírj-ríj állandóan, hogy mennyi munkád van, milyen későn indultál haza tegnap is stb, mert bár sokan mesterien - és eredményesen - űzik ezt, de szerintem visszataszító.
2017. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne teljesíts túl ezentúl. Úgyse veszik észre.
2017. júl. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!