Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes-e munkahelyen laza...

Érdemes-e munkahelyen laza kapcsolatba bonyolódni valakivel?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 15 évvel fiatalabb srác,aki birizgálja a gondolataimat lazább szinten.Sokan vagyunk egy területen,nem tudom érdemes-e belemenni ilyen szituba,mert ha pl. történik egy csók munkán kívül,igaz hogy értelmes-komolyabb az átlagnál,de elég ha elmondja a legjobb haverjának,és terjed mint a futótűz.Ott még nem kevert senki senkivel,mert vagy párkapcsolatban élnek,vagy nincs senkijük.Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni.Vagy fogjam fel lazán az egészet ? Van saját tapasztalototok ?
2017. júl. 18. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha most azt mondanám, hogy legyél egy szentfazék akkor egy férfitársam ellen beszélnék és anno én is ideges lettem volna ha egy hasonló szituációban más mondta volna meg, hogy mit tegyen az adott nő vagy befolyásolja.


Így mellette érvelnék.

Felnőttek vagytok! Mindketten eltudjátok dönteni, hogy mit szeretnétek és mit nem.

Amennyiben a helyén tudjátok kezelni a dolgot és mindketten élvezitek, akkor miért ne?

Nehogy már a többiek mondják meg.. vagy az ő viselkedésük legyen mindig az etalon.

2017. júl. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általános szabályként érdemes teljesen elkülöníteni egymástól a munkahelyet és a magánéletet. Ugyanakkor ha mindketten függetlenek vagytok, akkor azt csináltok együtt a szabadidőtökben, amit akartok. Senkinek nem ártotok vele, és jól érzitek magatokat. Te ismered a srácot, te tudod, mennyire diszkrét. Ha van egy kis esze, akkor az lesz, mert a másik általános szabály, hogy nem beszéljük ki a magánéletünket munkahelyen. Persze tudjuk, hogy hogy viszonyul ehhez a valóság.
2017. júl. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bajom az ilyen dolgokkal, sőt én fantáziamat is birizgálják, a kicsitt idősebb érett nők, de abba gindolj bele, hogy ez egy munkahely, és könnyen átfordulhat ez az egész egy olyan dologba, ami kellemetlen lehet mindkettőtöknek....

Így vagy úgy vagytok kenytelen dolgozni, hogy nap mint nap szembesültök ezzel, vagy valakinek fel kell adni a munkahelyét...

Ebből adódóan én már megtanultam, hogy (elnézést) oda nem xarok, ahol az etelt kapom....

2017. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Izgalmasan hangzik, de rólam már sokkal kevesebb miatt is pletykáltak férfikollégák is...ha ezt bírni fogod, akkor hajrá!
2017. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron nekem is volt hasonló. Megbeszéltük, hogy nem beszélünk senkinek, de valahogy kiderült. Egyesek szerint összeillettünk, mások szerint nem. Egy párként kezeltek minket. De amúgy nem jöttünk végül össze.

23L

2017. júl. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Letettem a dologról,jobb is,szerintem elpletykálta volna :)
2017. júl. 23. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!