Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy nőnek rendőrként lehet...

Egy nőnek rendőrként lehet orrkarika piercingje szolgálat közben?

Figyelt kérdés
2017. júl. 26. 12:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
18%

Te jó isten...

Már miért ne lehetne komolyan venni egy orrkarikás rendőrnőt?

Ez olyan mintha valakit azért nem vennél komolyan ha festet szőke haja van vagy szemüveges stb...

Nekem pl sokal szimpatikusabb is lenne egy ilyen rendőrnő mert emberibbnek érezném.

Miért jönne akkor jól ha bünözők közé kéne beépülni? Szerinted a bünözők hordanak többnyire piercingeket? Vagy mi a jó élet?

Ez megint csak egy hülye álltalánosítás és itélkezés.

Amúgy nekem is van 3 piercing az arcomon és még tervezek szúratni jópárat a fülembe. És most jön a meglepetés: nem vagyok proli, a Képzőművészeti egyetemre fogok felvételizni jövőre. Úgyhogy légyszives ezt a felszines és oktalan itélkezést hanyagoljátok.


Amúgy szerintem egyedül annyi problémát jelenthet egy rendőrnő esetében az orrkarika, hogy könnyen kitéphetik ha olyan helyzetbe keveredsz szólgálat közben.

Amúgy már láttam nostril piercinges rendőrnőt úgyhogy ha tényleg csak egy kicsi pöttyről van szó, gondolom akkor nem jelent gondot a feleteseknél sem.

2017. júl. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
*füllembe
2017. júl. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
0%
De.Tiltja a szabályzat!Csak ezek a r...cok nem kaptak MÉG ellenőrzést.
2017. júl. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Szerintem egyik válaszoló sem írt semmi sértőt. Ha minden jól megy, és az Isten is azt akarja én is rendőr(nő) leszek.

Gondolkoztam már piercingen és tetováláson is.(az orrkarika nekem picit sok)

Én írtam azt a választ, hogy a tekintély miatt inkább ne legyen orrkarikája.

Nem vagyunk egyformák, nem nézek le senkit emiatt, és lehet, hogy én vagyok a maradi, de szerintem ha valaki eléri a célját, hogy rendőr legyen az inkább mondjon le az orrkarikáról. Ez egy olyan hivatás ahol áldozatokat kell hozni, pl a tetkó se látszódhat ki az egyenruhából.

Ez az én véleményem, remélem senki számára nem bántó. :)

2017. júl. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
11: Ha bűnözők közé kell beépülni, nem árt ha az embernek minél lazább a külseje. Így értettem. Emlékszem, a Sziget fesztiválon voltak (vagy tán még vannak, egy ideje nem járok már) bulizós kinézetű rendőrök, akik a drogosokra vadásztak. Egyikük punktaréjt csináltatott magának a jobb álca kedvéért.
2017. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Na jó, akkor kicsit kifejtem a dolgot én, mint ilyen körökben mozgó.

Jelenleg a közvetlen felettesem egy rendőrnő, szóval amit tudok, azt tőle tudom: szabál szerint nem lehet semmi hasonló, viszont az már az adott rendőrségtől és az ő feletteseitől függ, hogy mennyire veszik komolyan. Van olyan hely ahol semennyire, de ahol mi vagyunk, itt nagyon.


Amúgy picit reagálva #14-re:

Tetkó egyáltalán nemlehet. Persze, vannak akik bejutnak tetkóval, de akkor mázlijuk volt, mert legtöbb esetben ezt nagyon szigorúan nézik.

2017. júl. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:

14-es vagyok. Tetkó az egyenruha alatt sem lehet? Nem tudtam, hogy ilyen szigorúan veszik. :|

Dehát ez ilyen munka. Áldozatot kell hozni. :)

2017. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nagy szerencsével be lehet jutni, de nem valószínű :)

Viszont azt simán lehet, hogy mikor MÁR rendőr az ember, akkor csinál, és akkor jön amit mondasz, hogy csak egyenruha alatt :)

2017. júl. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
29%
Orrkarikája az ökörnek van,ha te annak érzed magad ,nem biztos hogy rendőrnek kéne menned.
2017. júl. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Akkor is gáz , ha emiatt jól megvernek ! A beépülés az 1 külön dolog !!! Nem a kezdők kategóriája !
2017. aug. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!