Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkar tetoválással lehet...

Alkar tetoválással lehet valaki Mentő?

Figyelt kérdés

Pár éve csináltattam egy csuklótol könyék hajlatig érő tetoválást, semmi rasszista vagy provokatív(törzsi minták).

Jövőhónapban indul a gyakorló mentőápoló képzésem de aggódom hogy emiatt ha mentőállomásra akarnék jelentkezni problémám adódhat. Természetesen eltakarni eltudom, hosszú ing alól nem lóg ki.

Kizáró ok esetleg mentőknél az ilyesfajta tetoválás még ha el is tudom takarni vagy nem kizáró ok, csak nem nézik jó szemmel?

Ha valakinek van konkrét tapasztalata azt nagyon megköszönném :)



2017. júl. 29. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2017. júl. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan nem kizáró ok, de sok helyen nem nézik jó szemmel a vezetők. Persze ez függ a motívumtól is.

A fővárosban gyakorlatilag szinte gond nélkül felvesznek így is, bizonyos vidéki megyékben nem rajonganak érte.

2017. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Főváros lenne a cél. Ha nem kizáró ok akkor belevágok mindenképp.

Külső szemlélő számára teljesen semleges motívumok, tehát remélem hogy nem lesz gond belőle ha esetleg megtudják.

Köszönöm az eddigi válaszokat és ha bárki tud még valami konkrétumot azt nagy örömmel venném.

2017. júl. 29. 14:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ott nem lesz ez gond, vágj bele, hajrá ;)
2017. júl. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem kizáró ok, van mentős ismerősöm, neki is vannak tetoválásai látható helyeken (nyak, kar) de nem volt gondja belőle
2017. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Hozzank 3eve mentot kellett hivni. Az apolo sracnak mind a ket karja ki volt varrva, viszont nagyon joszivu, rendes es segitokesz volt!

3hete batyam rosszul volt, ki jott a mento, nem volt egyiken sem tetko, de olyan bunkok es lekezeloek voltak, hogy azt hittem leugatom oket.

Innen latszik, nem a kulso alapjan kell itelkezni.. :)

2017. aug. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha vöröskereszt van rátetoválva, az akár még előny is lehet. :)
2017. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ma már nem jelent gondot főleg, ha takarható helyen van. Annyira divat lett, hogy mostmar nem számít.
2017. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!