Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt más is olyan aki mint...

Van itt más is olyan aki mint szakember "megosztó", tehát valahova örömmel felveszik, valahol meg nem látják szívesen? Többit alább.

Figyelt kérdés
Mondjuk X céghez biztos nem veszik fel, inkább ne dolgozzon ott, de Y cég meg örömmel felveszi, kap egy jó fizetést, a cégnél mindenki haver, stb. Van más is így?
2017. júl. 30. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Pl. én 🙂 Legtöbb munkahely el sem akar engedni, most meg határozottan küldenek. 🙂 Ki érti ezt? Ez van állásinterjún is: Egyiket megnyerem, a másikat nem. 😃
2017. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én. Programozó vagyok akinek üzleties szemlélete van és nem nyomom az elprezisedett bullshit dumát az innovációról, hanem elismerem hogy a pénz az Isten.


Ezek a dolgok összeegyeztethetetlenek egymással, ezért megosztó személyiség vagyok. Alszent emberek (szakma 80%-a) nem szeretnek annyira de hát ez van.

2017. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!