Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan éljek túl nap, nap...

Hogyan éljek túl nap, nap után a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Öten vagyunk nők egy irodában. Mondanom sem kell, mi megy ott, egyszerűen felőröl, pedig nem régóta dolgozom ott. Teljesen kiégek nap végére, zombiként jövök haza a családomhoz. Pénzből élünk tehát...

Mi a helyes hozzáállás? Nem szeretek és nem is vagyok vevő a pletykákra, csinálom a dolgom, ők ezt "széthúzásnak" veszik. Félek, hogy lassan a hibákat keresik a munkámban. A lelki terror minden formálját átélem, ha így haladok, biztosan vétek, mivel nagy a felelősség rajtam, annak komoly következményei lehetnek. Hogy éljek túl minden egyes napot? A munkámat szeretem, de a közeg lehúz, kinyír. NEM tudok váltani. Nagyon kicsi városban lakom, ahol örül az ember, ha van munka, nem tudok válogatni. Mit tegyek? Miért baj, hogy más csak szereti tenni a dolgát és utál más dolgaival foglalkozni? Főnökünk is nő, ő egy külön irodában és nem akarom ezzel magamra irányítani a figyelmet.


2017. júl. 30. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
39%

Csak az nem tud váltani, aki nem akar. Akkor keress egy közelebbi városban, vagy költözz el.

Nekem is volt ilyen munkám, lelkileg leszedált, csak nekem az volt a "szerencsém", hogy határozott idejű szerződésem volt és csak addig kellett kibírnom. A mostani munkahelyemet imádom, szeretem a kollégáimat, jól érzem magam, hasznosnak és a fizetésem is jobb. Szerencsém volt, de én is kellettem hozzá.

2017. júl. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm, jártál a cipőmben? Mielőtt ilyeneket írsz, kérlek gondolkodj.

Nem tudok váltani, nem tudunk költözni, bejárogatni sem, mert akkor nem érünk oda az oviban.

2017. júl. 30. 17:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy akkor vállaljátok be azt, hogy egy fizetésből éltek, amíg te átképzed magad esetleg és találsz egy jobb állást.
2017. júl. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A főnököddel nem lehet erről beszélni?
2017. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A főnököm nem foglalkozik ezzel-
2017. aug. 6. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!