Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kéne tennem, ha beszólogat...

Mit kéne tennem, ha beszólogat nekem egy ember a munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Amikor elmegyek mellette, akkor mindig megjegyzést tesz a külsőmre, illetve a munkatársaimnak is mondja...


Mit kéne tennem? Ki kéne osztanom? Csendben kéne maradnom, és nem foglalkozni vele?


2017. júl. 9. 18:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ő nyilván tökéletes. Bárhogy is nézzük, megaláz téged, ezt nem szabad hagyni. szólj a főnöködnek erről. Vagy ha lehet vele normálisan beszélni, előbb próbálkozz azzal, ha nem válik be akkor menj a főnökhöz.
2017. júl. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2017. júl. 9. 18:54
 3/20 anonim ***** válasza:

Semmit, majd megunja.

Esetleg valami neki jólesőt tegyél.

2017. júl. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy ő sem egy adonisz. Aztán ennyi. Szólj vissza, ne hagyd magad.
2017. júl. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Szerintem provokálni akar téged mindenképpen .. Úgy menjél el mellette mintha egy darab szrs zsákot néznél jól megtömve. Biztos az ilyen barcú nincs tekintettel senkire gondolom lehet, hogy méregkezelést kapott otthon Hagyjad kerüld ki gondolom egy utolsó senki lehet.
2017. júl. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor reagálj rá finom intrikával, ha meg férfi - és megvannak a tökeit - akkor meg mondd meg neki, hogy "b... meg engem ne kostolgass, mert orrba váglak", semmiképpen se legyél ennél finomabb.
2017. júl. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Két dolgot tehetsz, vagy levegőnek nézed, és azt mutatod, hogy meg se hallod az egészet, nem zavar, vagy visszaszólsz neki finoman.
2017. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Odaszolsz neki - lehetöleg úgy, hogy mások is hallják, minél többen -"Én még lehetek szebb, de te értelmesebb nem!"
2017. júl. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
első vagyok, aki ilyeneket tanácsol, hogy várd meg munka után és kapd el (és 100%ra értékelték a válaszát), meg verj be neki egyet, az se lehet sokkal értelmesebb. Tudod, hogyha ilyen eszközökhöz nyúlsz, nem oldasz meg semmit, csak bajba kevered magad. Nem lehet észnélkül pofozkodni, ki is rúghatnak miatta, vagy rendőrségi ügy is lehet belőle, hiába érzed jogosnak.
2017. júl. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
11: meg-is érdemelné az ilyen, hogy kimenjen a rendőrség és rendőrségi ügy legyen belőle, aki mást megszégyenít, megaláz, és lejárat !
2017. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!