Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mely diákszövetkezeteket...

Mely diákszövetkezeteket ajánlanátok? Hol értek a legpozitívabb tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2017. júl. 31. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Eddig a melódiákhoz és a pannon workhőz volt szerencsém. Kettő közül, pannon workőt választanám. Fürge diákhoz ne menj, sok ismerősöm mondta már, hogy nem fizetnek.
2017. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg az Y generációnál vagyok.

Marha nehéz megközelíteni, de ha egyszer regisztráltál rendesek és rugalmasak. Illetve jó munkákat adnak akár egy-két alkalomra is.

Egy probléma az hogy nagyon meg kell gondolni mit vállalsz el, mert ha nem időben mondod le akkor hatalmas pénzeket vonnak le.

2017. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a mostani egyetemista ismerőseim a MŰISZ-re esküsznek.


Én anno több helyre voltam beregisztrálva, végül a Márton Áronnál dolgoztam, ők korrektek voltak, de kisebb bajok voltak (pl. amikor adóbevallási dokumentumokat kellett volna letölteni, be kellett mennem személyesen, mert túl hosszúnak találta a rendszer a mailcímemet, és nem tudtam belépni).


Ahol gondok voltak a toborzókkal, az az Universitas volt nálam. Az egyik nő kb. percenként változtatta meg egy melóval kapcsolatban, hogy 3 nap múlva biztos-e a kezdés vagy nem, a 4. ilyennél megírtam neki, hogy bocsi, de ha nem biztos, akkor nem vállalom, mert más lehetőségem is lenne... akkor kiakadt a hülye p...a és megírta, hogy nekem a munkamorálom zéró, és megírja a többieknek a cégnél, hogy engem soha sehova ne vegyenek fel. Épp akkor nézegettem egy másik melót ugyanott, ahova jelentkeztem is, megírtam a másik toborzó srácnak, hogy mi történt, ő biztosított arról, hogy nem lesz gond... aztán vissza sem jelzett interjú után :D. Szánalom. Bár sztem amilyen fluktuáció szokott ilyen helyeken lenni, valszeg már nem dolgoznak ott ezek a cukorfalatok, mert ez egy olyan 6 éve történt.

2017. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 akarkizoltan56 ***** válasza:
egyiket sem ajanlom.
2017. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Én több szövetkezetnél is vagyok, de legjobban a nebuló meló tetszik, nagyon kedvesek és rugalmasak. Csak ajánlani tudom őket
2017. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
MŰISZ :D csak az, a fütgések kb le se sz@rják az embert...
2017. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden városban totál máshogy működnek a diákszövetkezetek és a munkatársak is baromi eltérőek, sőt az is, hogy mennyire adnak munkát... melyik városban akarsz munkát vállalni?
2017. aug. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!