Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem vesznek fel sehova se...

Nem vesznek fel sehova se dolgozni mert életképtelen vagyok es végzettségem sincs ilyen esetben mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
Kétbalkezes vagyok es nagyon nem okos, jelentkezzek en magamtól közmunkára?? Lehet ilyet?? Sztem nincs mas esélyem, a 22800 ft segélyt is mar reg elvettek.

2017. aug. 1. 15:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Egyszerű Operátori munkára csak nem vagy ügyetlen....
2017. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De sajnos arra is az vagyok, nem értem a munkafolyamatot, legutolsó állásom pont operator volt egy gyárban es valami csoda történt mert felvettek de le kellett lepni nem tudtam csinálni, viszont általában fol se vesznek sehova.
2017. aug. 1. 15:41
 3/22 anonim ***** válasza:
2%
Nekem van végzettségem, mégsem vesznek fel, büdös a munkáltatóknak, hogy van két gyerekem...
2017. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%

Jelentkezz katonának!

Fizikailag kellene megfelelned, ill. egészségügyileg.

Ha nem 30 kiló vagy öntöttvas cipőben, nem az alkarodra csavart beleiddel vánszorogsz, terhelhető vagy fizikailag, pszichikailag, és nem bűnüztél látványos dolgokat, nem tudnak ilyenről és nincs is ilyen hajlamod, akkor azonnal érdemes jelentkezni, - megér egy próbát.

Ha ide tudsz írni, akkor van internet hozzáférésed, ergo, pontosan utána tudsz nézni mindennek, - hogy van-e keresnivalód a Magyar Honvédség soraiban, vagy sem!

HAJRÁ!

2017. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
96%
Rengeteg munka van, amihez nem kell sem zseniális kézügyesség, sem 180-as IQ. Segédmunka pl kőműves mellett, favágás, fűnyírás, takarítás, betegápolás, pakoló, rakodó, árufeltöltő, és még egy csomó.
2017. aug. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
39%
Akkor keress gazdag feleseget / ferjet.
2017. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%
akkor eszel iszol azt csá.
2017. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
17%
A trollkodásért nem fizet senki?
2017. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
59%
Dehogynem, Molnár Krisztiánnak. Rosszabb az, akinek igénye van rá....
2017. aug. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Kamionsofőr vagy katona?
2017. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!