Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha amerikaban elmegyek majd...

Ha amerikaban elmegyek majd castingokra es bealasztanak egy filmbe van ra esely? Lehetek hires? Vagy meg esetleg elotte modell es akkor konnyebben bevalasztanak!

Figyelt kérdés
2017. aug. 6. 18:50
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
Cicamica... még a nyelvtudás sincs meg... nem leszel te senki.
2017. aug. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
Szerintem keress valami reálisabb tervet. Csak neked akarunk jót.
2017. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
Nem akarlak lelombozni így vasárnap este,de kocsit irreálisak a terveid.most akkor orvos,modell vagy színésznő akarsz lenni?ezt is tisztáznod kene magadban:Dmasreszrol nem fogsz csak úgy bekerülni meg csak modellnek sem nemhogy színésznek.rengeteg pasit kell majd lecummantanod h juss is valamerre.meg aztán nem biztos h annyira szep vagy bar ezt nem tudhatom szoval nem mondok véleményt.angolul meglehet tanulni de nem biztos h olyan nyelv erzeked van h menni is fog.
2017. aug. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:
Menni fog nyugi! Meg kocsi vgyok de mar van myelvvizsgam es jo a nyelverzekem! a csaladomnak is jo ! Barmelyik ami osszejon orvos modell vagy szinesz!😊 Makd irok ha sikerult jo? Ezt nem a kozeljovoben terveztem megvalosditani!
2017. aug. 7. 07:31
 26/43 A kérdező kommentje:
Ja es balvin barbi mihalik eniko hogy lett ilyen hires?
2017. aug. 7. 07:35
 27/43 anonim ***** válasza:
Palvin Barbiról egyszer olvastam valami hoszabb cikket, úgy rémlik, ő már ilyen 6-8 évesen modellkedett, szóval mire annyi idős volt, mint te, már rég profi volt a szakmában és ismerték a nevét. Mila Kunis is már gyerekszíeszként kezdte, vagy legalábbis szinkronhangként. Külföldiként, 0 kapcsolattal ez a kb esélyelen kategória.
2017. aug. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
Hat ok nem igazán okosak szépek de nem okosak bar ezt se tudhatjuk.es ez a három kombo eléggé esélytelen.ugye tudod h az orvosi egyetem nem csak ilyen neha bejárók egyetem.ott napi szinten kell évekig órákig tanulni és kemény vizsgálat kell tenni.es miután elvégezted is az egyetemet nem leszel egyből orvos.
2017. aug. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
Tudom milyen az orvosi a csaladomban sok az orvos! Es szinesz is van a csaladomban! Amigy palvin barbi em igazi modell dagdt es alacson
2017. aug. 7. 12:40
 30/43 anonim ***** válasza:
Hat nem hiszem h szebb lennel mint Barbi o gyönyörű.
2017. aug. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!