Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondjam meg a főnöknek mit...

Manó1235 kérdése:

Mondjam meg a főnöknek mit gondolok?

Figyelt kérdés
4 hónapja felvettek egy nyomdába, kisegítőnek. Nem ez a szakmám de betanítottak (doboz ragasztás, fóliázás stb.) Pólókat is szitázunk na itt kezdődik a bajom. Aki eredetileg csinálta munkatársam felmondott, mindig bevállal a főnök gyorsan de sokat, és hiába volt 10 év tapasztalata egy év után úgy döntött elmegy mert nem bírta volt hogy este 11ig maradt bent (9re járunk) és sorozatosan, egy hónap felmondási ideje volt. A főnök ahelyett, hogy keresett volna egy szakképesített embert a helyére, kitalálta hogy majd én betanulom ezt is. Az egy hónap alatt kb 3 alkalommal próbáltam ki, persze elmondott mindent amit tudni kell fel is írtam, de a gyakorlat messze elmaradt. Jött egy megrendelés 2 ezer pólóra amit 25.-re meg kellene csinálnom. Közben kiderült, hogy feladott egy álláshirdetést az én pozíciómra, szóval hivatalosan is pólósnak akarna engem. Már jeleztem neki többször is, hogy semmi tapasztalatom, meg így megszeretni se fogom ha egyből azonnal ilyen nagy tételben nyomás alatt kell dolgoznom. De még mindig győzköd, hogy jó lesz ez, majd minden nap túlórázom bent vagyok reggeltől estig de még szinte semmit sem haladtam csak a selejt pólók száma növekedett. Már azon is gondolkodtam , hogy felmondok. Állandóan idegeskedem stresszelek, nem alszom nem eszem, folyton sírnék legszívesebben pedig tudom hogy nem feltétlen az én hibám. Mit csinálhatnék? 23/L

2017. aug. 9. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy menekülj az ilyen helyről. Ne hagyd hogy kihasználjanak!

Főleg akkor nem ha még a túlórát sem fizeti ki, bár erről nem esett semmi szó.

2017. aug. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A túlórát fizetik de ennyi stresszt nem ér meg szerintem :/
2017. aug. 9. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Uhh de utálom az ilyet...

Én anno érettségi után mikor még nem igen tudtam, hogy mi legyek ha nagy leszek elmentem akkor újonnal nyíló boltba ÁRUTÖLTŐNEK. Magán bolt, nem frenchise de méretre kb mint egy penny.

Hát elég hamar kiderült, hogy mi vagyunk árutöltők a pénztárosok, a felvágott pultosok sőt néha még a hentesek is... de ami legszebb volt: A TAKARÍTÓK!! Ez a feladat a munkaidő után még plusz egy óra munkát jelentett takarítógép hiányában. Kézzel felnyalni a boltot. Persze túlóra NINCS.

Nem maradtam. Mások sem. Már senki nincs ott az eredeti felállásb.


Menekülj, mielőtt azt vennéd észre, hogy 3-4 ember munkáját végzed!!

2017. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fel kell mondani a f#szba.
2017. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ezen az állásponton vagyok. csak eddig úgy voltam vele lehet túllihegem a dolgot de ezek szerint nem. Jogosan vagyok ki.
2017. aug. 9. 18:45
 6/9 A kérdező kommentje:
3#-as. Itt sincs takarító be van osztva ki marad péntekenként rendet rakni és kitakarítani. :D
2017. aug. 9. 18:52
 7/9 anonim ***** válasza:

mi az, hogy majd túlórázol, ha nem megy??? nevetséges.

amúgy nem hiszem, hogy olyan kib@s*ott bonyolult dolog lenne a póló nyomás :/ miért nem tudod megtanulni?

2017. aug. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hát nem egy hét alatt fogom megtanulni plusz ha megtanulom akkor mindennaposak lesznek a túlórák konkrétan ott fogok lakni szinte mert minden az utolsó pillanatban dől el és azért szeretnék szabadidőt is néha.

Hiába megyek be 9re ha 12kor tudok hozzá kezdeni mert még ez hiányzik meg az. Semmi értelme.

2017. aug. 9. 19:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy ez egy külön szakma évekig tanulják, és aki 10 éve benne volt még ő is hibázott a mai napig nagyon sok mindentől függ nem egyszerű dolog.
2017. aug. 9. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!