Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondott valaki fizetés...

Felmondott valaki fizetés elmaradása miatt de a főnök azt mondja ő rúgta ki-szánalom netovábbja?

Figyelt kérdés

Egyik ember egyik napról a másikra eltűnt. A főnök azt mondja idézem kivágtam mint a sz----rt mert nem jól dolgozott.

A valóság: az illető maga mondott fel azonnali hatállyal mert sokadik alkalommal késve kapta a fizetést és erre mint alapvető szerződésszegésre hivatkozva felmondott.

Persze az ügynek még nincs vége pénzt azóta se kapott így most fizetési meghagyást küldött a cégnek ha erre sincs pénz akkor bíróság.

Nem a szánalmasság netovábbja? A főnök veri magát a dolgozói előtt mutatja hogy ő a nagy fehér vadász a tudatlan néger bennszülöttek között aki kirúgja azt aki szarul dolgozik...

Miközben nem fizetett és őt hagyták ott de még jogi folytatása is van/lesz.


Anyám...


2017. aug. 17. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel próbálja meg elhitetni magával, hogy jó az, ahogy csinálja. Valójában nem. Mennyi ilyen van, te jó ég!
2017. aug. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az az ember? Nyugodtan feltehetted volna a kérdést, neked van igazad. Nekem volt hasonló főnököm. Nem volt hajlandó bejelenteni, 600 ft/ órabér (!!!), miután eljöttem még neki állt feljebb és kígyót-békát kiabált rám.

Rengeteg ilyen vállalkozás van, dolgozz precízen, elvárások zöme, de fizetni nem akarnak. Elképesztő.

2017. aug. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

"Te vagy az az ember? "


Nem.... SAJNOS NEM!!!

Bár én lennék az aki talált más helyet és elhúzott... bár én lennék!!!

2017. aug. 17. 10:31
 4/8 A kérdező kommentje:

De kíváncsi leszek ha munkaügyi per lesz belőle (mert azt is tudni fogja mindenki majd én gondoskodom róla hogy tudjon) azt hogy fogják előadni...

mert azt már nehéz lesz kikamuzni ha a cég pert veszít és megbüntetik.

2017. aug. 17. 10:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs, tényleg azt hittem, sokan nem mernek feltenni kérdést, ami róluk szól, mert letámadják kb.


Drukkolok nektek, nagyon igazságtalan, hogy ilyen r00hadékok szedik meg magukat jó emberek kárán.

2017. aug. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem a szánalom netovábbja. Ennél vannak szánalmasabb dolgok.
2017. aug. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az igaz. de azért ez se rossz.
2017. aug. 17. 14:28
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ma, megint a szokásos munkaügyes troll... amúgy ez a mese már egyszer vilt, ma csak ismétlésre futotta? XD
2017. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!