Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Zsarnok a főnököm, mit tegyek?

Zsarnok a főnököm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Két éve dolgozom neki. Büféről van szó, mindennap reggel 9-től este 7-ig a munkahelyen vagyok. Tavaly nyáron előfordult, hogy 42 (!!!!!!!!) napot mentem zsinórban, pihenő nélkül mert minden kollégám nyaralni ment, sorban... Én meg a sarki közértig nem jutottam el... Most megint volt, hogy 18 napot jöttem pihenő nélkül, és mikor bejelentettem, hogy 2 napra elmegy, húzta a száját... Hogy én minek látogatom a szülőanyámat falun... Mert 200 kmről nem tud akármikor behívni dolgozni. A fizetésemért is úgy kell könyörögni,hogy adja ki... Állandóan van valami, amit levonogathat,mindig talál valamit... Régen nem ilyen volt. Mindennap azt kapom, hogy a kolléganő mennyivel jobb forgalmat csinál, mint én. Meg hogy mikor én vagyok akkor úszik az egész büfé a mocsokban, rosszul végzem a munkámat, mert nem tudok mindennap 140 ezres forgalmat összehozni. Szabadnapjaimon is mindig hívogat. Tegnap felhivott mikor aludtam délután, hogy a hűtő nem jó, én b.asztam el, stb. A párom 200 km-re lakik, eljött, napközben nem tudom hova tenni szóval itt van velem. De ettől dolgozom. Ha nem jönnek ide az emberek,nem tudok mit tenni.

Felmondás? Nem lehet vele normálisan beszélni. Mit tegyek? Teljesen tönkrementem idegileg.


23L



2017. aug. 18. 15:36
 1/8 A kérdező kommentje:
Mikor anyukámnál voltam, akkor is hivogatott, kivel vagyok, mit csinálok, stb. A párom nem az első, akivel találkozott, minden pasimra morog, hogy nem hozzám való, hogy néz ki, stb...még a barátaimra, meg anyukámra is beszólogat, hogy hülyék... Nekem ebből elegem van. Ma be kellett vennem egy nyugtatót, mert beremegtem az idegességtől, mikor hozta az árut és látta hogy itt a pasim... B.. dmegelt nem keveset...
2017. aug. 18. 15:39
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Miért tűröd? Ilyen munkahelyet ezret kapsz, csak szét kell nézned!
2017. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt is kifelejtettem, két hete megbüntetett a Nav, mert folyton feszkózott, hogy sok az adó, ne adjunk blokkot... Hát nem adtam... 2 ízben. Balszerencsémre mindkét nő nav ellenőr volt. Plusz a pénztárgépnapló se volt még, mert előzőleg a kolléga elpakolta,nem találtam. Azt akarja, hogy a felét fizessem ki.
2017. aug. 18. 15:46
 4/8 A kérdező kommentje:
Kb 1 millió lesz a bünti. Heti 42 ezer forintot keresek, és van egy hitelem is, plusz albérlet, stb. Anyukámat is 2-3 havonta látogatom csak.
2017. aug. 18. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem full kamu a kérdés, normális ember első percben felmondott volna.
2017. aug. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy olyan világban, ahol az utolsó 200 forintot is megbecsüli, akinek nincs vagyona...? Oké. Kíváncsi lennék, hogy ha a megélhetésed, tehát konkrétan az függene egy munkahelytől, hogy másnap eszel - e, vagy sem, akkor is így látnád - e..
2017. aug. 18. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem kamu,akkor kedves kérdező sürgősen keress magadnak másik pultos állást! Az rendben van, hogy rengeteget dolgozol,de szerintem keveset kapsz érte.
2017. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Gombos Zsolt(Jeti) ***** válasza:
Szerintem az egyik esti záráskor vedd ki azt az összeget amivel tartozik,és húzz el jó messzire...Ha hívogat,fenyegesd meg,hogy feljelented zaklatásért!Keress másik állást,a vendéglátásban(is) komoly munkaerőhiány van...
2017. aug. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!