Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miert ilyen a főnököm? Es ez...

Miert ilyen a főnököm? Es ez valoban igy van? Tobbi lent

Figyelt kérdés

Másfél hete dolgozok egy kereskedelmi hálózatnak mint arufeltolto

Es van a muszakvezeto csaj aki folyton olyan flegma velem, kioktat es hajt egesz nap

Pedig en mindent bele adok a melo esku

Gyorsabban nem megy ha megszakadok se

Es ma pl volt egy olyan szitu hogy a mirelites kocsikat pakoltam közbe a muszakveteto meg a frissen sultnel sütött es epp mentem be a raktárba es megállított hogy mi ez a suuobe ami mar mar teljesen elégett?!

Es mondom h en ma nem sütöttem es kozom nem volt a sutohoz

Es bementem a raktarba

Pakolok bent erre jon be hogy nem nem sütöttem hanem nem vettem ki a sütőből es o meg nem figyelt es ujra rányomta az inditast

Kérdem en, jogosan vagyok kiakadva hogy a sajat gigyelmetlensege miatt is engem basz le??


A masik kérdés meg az lenne hogy mondtam neki hogy megyek ki szünetre, erre mondja hogy remelem tudom h munkaidőben szünetben sem lehet nalam a telefon?!

Ez tenyleg igy volna?

Szünetben sem szabad?



2017. júl. 25. 15:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehhhhh. Addig örülj amíg van valaki aki figyel rád, és vezetget, legalább tanulsz és majd elmondhatod, hogy van normális gyakorlatod.

Nálam úgy nézett ki a kereskedelmi 1-1,5 hónapos pályafutásom kezdete, hogy a legelső munkanapomon ami szombati nap volt, senki nem várt a részlegemen, senki nem jött be dolgozni, azt se tudtam, mi hol merre. Az utána következő napokban azt kaptam, hogy nincs idő foglalkozni velem, majd 1 hónap múlva elkezdenek betanítani. xd Ezt már nem vártam meg, leléceltem.

2017. júl. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De mindig olyan jó lenne rossz lesz melóba a közérzetem, lenullazzak az önbizalmam, igy a melo se ugy megy

Mindig szomoru vagyok

Mondta a területi vezető amikor felvettek h nehezebb fogadnak be ujjakat

De nem gondoltam h ilyen nehez lesz:(

2017. júl. 25. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!