Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon ķínos, hogy...

Nagyon ķínos, hogy ügyvezető igazgató létemre mindenki előtt elestem a folyosón? 39/N

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 15:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk a kisfőnök nyugodtan eleshet. 😀 Egókám még be is fingana. 😂
2017. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem,bárkivel megtörténhet. Te is csak egy átlagos, esendő ember vagy. Lehet, hogy ez pont arra akart ráébreszteni. Attól mert valaki ügyvezető igazgató, még nem lesz több másoknál. A rang, meg amúgy semmi egyéb jellegű körülmény sem jelent semmit. Szóval nem kínos, bárki eleshetett volna, ne aggódjál. Meg hát ez csak esés volt, bárki elveszítheti az egyensúlyát, megszédülhet, rosszul léphet akár. Örüljél, hogy csak földrehuppantál, hogy nem lett komoly bajod. Hát minden tekintet odaterelődött, ez mindenki más esetében is így történt volna. Elestél, ozt cső. Nem kell ennek ekkora feneket keríteni. Majd elfelejtik, te se rágódj rajta, hanem tedd túl magad ezen, hagyd ott a múltban. Ne foglalkozz vele, bárkivel megeshet. Ez szerintem egyáltalán nem megalázó meg ilyesmi. Úgyhogy ne aggódj rajta, hanem szépen felejtsd el. Egy eséstől nem fogsz kevesebbet érni. Ugyanolyan fontos vagy, mint bárki más.
2017. aug. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

18-as vagyok! Mivel megszólítottál 20-as válaszodban: ha én lennék a beosztottad, nem lenne kedvem mosolyogni..


Ha nem érted a humorban az iróniát, az nem az én bajom. Normális, komoly, vezető beosztású nő nem ír ki ide ilyen baromságot és nem kérdezi meg, kínos volt-e.


Ha mindenki előtt estél el a folyosón, akkor ki dolgozott éppen? Senki? Szép kis cég. Hány beosztottad van? Kettő? (Újabb irónia.) Részemről téma lezárva.

2017. aug. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy Te "ügyvezető-igazgató" vagy? Mert hivatalosan ilyen pozíció nem is létezik. :P


[link] Igaz, hogy régi a hivatkozás, de anno gazd.jogon is felhívta a jogász a figyelmet erre. Kamu az egész....

2017. aug. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

A 16-os teljesen jót írt. Az ilyen szitukból jól kell kijönni. Felàllsz, nevesz te magad is a többiekkel. Én mùltkor megbotlottam a küszöbbe a főnökhöz mentem. Konkrètam majdnem beestem. Aztàn hatalmas mosollyal mondtam, hogy : megjöttem!!!!


Ha te is velük nevetsz, emberileg is màs megítèlés alà esel, ès nem a hàtad mögött nevetetnek rajtad, hanem veled együtt.

2017. aug. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is itt két jó megoldás van:

1. amit említettek már példával is, a humor.

2. szintén említették már érintve: felállsz, és mondod, hogy ide jó lenne valami csúszásgátló, mert ahogy te elestél, más kolléga is eleshet.

Ezzel mindjárt két legyet ütsz: kolléga nem röhög, hanem elgondolja, valóban ő is eleshetett volna, másrészt mindjárt te leszel a tök normális főnök (ha egyébként nem vagy gáz), akinek még a saját elesésénél is a beosztottai épsége jár az eszében.

2017. aug. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, milyen ügyvezető igazgató voltál előtte. Ha a munkavállalók szimpatzálnak veled, akkor inkább együttéreznek, ha nem vagy jó főnök, akkor meg feldobtad a napjukat...

29/L

2017. aug. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Nem attol lesz tekintélyed, hogy elesel, vagy nem. A folyosôn. Az csak baleset. ( lehetne kocsival v biciklivel is..)


Az, ha elkezdesz nevetni, az eses utan,a foldon, kifejezni a mergedet, vagy oszinten vmi erzelem kifejezes kijon" beloled...


Szoval ha BEVÀLLALOD.


Az épiti, emeli a tekintélyt.


Tisztelni, - (tekintely) - az "tàvokról szeretni".


Kit szeretünk?

Aki AD valamit...

2019. márc. 1. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!