Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ügyvezető igazgatónak magán...

Ügyvezető igazgatónak magán tartozása van. A cégtől melyben ügyvezető, inkasszó alá vonnak beérkező bevételeket e miatt?

Figyelt kérdés

Azért a kérdés, mert a főnökömtől ajánlatot kaptam, hogy legyek ügyvezető igazgató a cégében, mert ahol ő dolgozik mint felső vezető az etikai kódex tiltja - és komolyan is veszik, hogy alvállalkozóként olyan cégnek adjon megbízást amiben ő vagy a családja bármely tagja is ügyvezetője, vagy tulajdonosa.


Én lennék az ügyvezető igazgató így nem tudnak hozzá kötni. A jövedelmem jóval magasabb lenne. A kockázat pedig a sztereotípiákkal ellentétben ez esetben nulla. A mostani cégét ami céges ajándékokkal foglalkozik én viszem teljesen a céget pénzügyileg mindenhogy .... Évek óta ismerjük egymást megbízunk egymásban. Csak a tartozásomról nem tud mert nem tartozik rá.



2015. dec. 18. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy tulajdonostárs a cégben. Gyakorlatilag mezei munkavállaló leszel. Az, hogy milyen pozícióban, egy dolog. Hallottál már olyanról, hogy egy munkavállaló tartozását a munkáltatója cégén vernék le??? Amiből inkasszózhatnak, az kizárólag az ügyvezető igazgatóként kapott saját jövedelmed.
2015. dec. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
mezei ügyvezető az egy alkalmazott, és nem tulajdonos. Így mit foglalhatnának egy olyan cégtől, ami nem a tied?!
2015. dec. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ
2015. dec. 20. 12:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!