Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi a fizetése egy ügyvezet...

Mennyi a fizetése egy ügyvezető igazgató személyi asszisztensének? Bp, Bővebben lent

Bp, magyar cég ( de nemzetközileg elismert, külföldön is van telephelye ).

Elvárások: tárgyalóképes angol nyelvtudás ( német előny,én tudok németül), felhasználói szintű számítógépes ismeretek, jó kommunikációs képességek, stressztűrés, lojalitás, pontosság kiváló szervezőkészség. Diploma kell és határozott fellépés, valamint legalább fél éves tapasztalat ( nekem két éves hasonló tapasztalatom van, de az még vidéken volt)

Feladatok: ügyvezető igazgató ( aki orvos) napi munkájának támogatása, ügyeinek intézése,levelezés kezelése adminisztráció, partnerekkel való kapcsolattartás, tárgyalások szervezése, konferenciaszervezés, és a konferenciákra való utazás is adott esetben ( országosan), és alkalmanként fordítás is.

2017. aug. 3. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
200-300 nettó
2017. aug. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

Minimum nettó 400.

Nekem volt már ilyen párom, itt nem csak azt kell megfizetni, hogy tudsz angolul, hanem, hogy legyél állandóan szalonképes, tehát nem öltözhetsz kínaiból, fodrász, körmös az szinte alap stb.

2017. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van az előzőnek, itt már nem csak az van, hogy 8-tól 4-ig a napi darabszámot kell hozni.
2017. aug. 3. 22:46